"Ameryka Express". Grażyna Wolszczak przejęła budynek teatru Tomasza Karolaka! Co dalej z teatrem IMKA?

Grażyna Wolszczak przejęła budynek, w którym mieści się teatra IMKA Tomasza Karolaka. Co to oznacza dla aktora? Czy IMKA wciąż będzie istniała? Znamy szczegóły!

Multimedia

Grażyna Wolszczak zlikwiduje teatr Tomasza Karolaka?

Budynek, w którym od 10 lat mieści się teatr IMKA Tomasza Karolaka jest podnajmowany od ZHP. Z końcem czerwca 2020 roku, umowa najmu wygasa. Wiadomo już, że nieruchomość przejmie Grażyna Wolszczak z Fundacją Garnizon Sztuki. Co to oznacza dla Karolaka?

Syn Grażyny Wolszczak, Filip Sikora, miał obawy przed podróżą z mamą. Co dla niego było najgorsze?Zobacz więcej

"(...) Właściciel budynku złożył nam, czyli Fundacji Garnizon Sztuki, propozycję na dalsze prowadzenie tego obiektu kulturalnego, bo chcą, by nadal w tym miejscu mieścił się teatr. Podpisaliśmy umowę" – powiedziała Grażyna Wolszczak w rozmowie z "Super Expressem". "Z największą przyjemnością będę udostępniała Tomaszowi Karolakowi teatr. Czy będzie chciał? O to trzeba jego zapytać, to jego decyzja, czy zechce z nami pracować" – dodała.

Czy Tomasz Karolak zdecyduje się na pracę u Wolszczak? Wiadomo, że bardzo chce zorganizować imprezę z okazji dziesięciolecia teatru. Jubileusz miałby się odbyć właśnie w budynku, który przejęła jego koleżanka z branży. Czy do tego dojdzie? Co dalej? Przekonamy się wkrótce!

Viola Kołakowska zaskakuje internautów. Zachęca do wychodzenia z domu! "Najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • ZRH (gość)

  WINNY JEST ZHP. DLACZEGO ZAPROPONOWAŁ WYNAJEM INNEMU PODMIOTOWI NIŻ DOTYCHCZASOWY. POWNNI SIĘ WYTŁUMACZYĆ.

  12.04.2020 15:08
 • Agnieszka (gość)

  Brawo! Robercie masz talent taneczny.

  11.04.2020 20:34
 • Slawob. (gość)

  Karolak na straty, zawsze tak było!

  11.04.2020 16:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×