"Ameryka Express". Klaudia El Dursi pierwszą gwiazdą nowej edycji. Podobno od dawna chciała przeżyć taką przygodę!

Jeden z największych hitów stacji TVN już wkrótce powróci na antenę. Mowa o "Ameryka Express" - jak donoszą media, trwa właśnie kompletowanie składu najnowszej edycji. Na tzw. giełdzie nazwisk nie brakuje. Jedna z gwiazd jest już podobno "dogadana". To Klaudia El Dursi, która podobno zawsze chciała przeżyć taką przygodę.

Multimedia

Klaudia El Dursi pierwszą gwiazdą nowej edycji "America Express"

Program "Ameryka Express" to jeden z hitów stacji TVN. Program w odświeżonej odsłonie ma być kręcony jesienią br., a emitowany w telewizji na wiosnę 2023 r. Format w swoim szczytowym momencie cieszył się ogromną popularnością.

Podawały wodę u Kuby Wojewódzkiego. Co dziś robią?Zobacz więcej

Klaudia El Dursi w "Ameryka Express"

Obecnie, jak donoszą serwisy plotkarskie, trwa kompletowanie drużyny. Niemalże pewnym jest, że stacja postawi na własne twarze oraz podejmie rozmowy z najgłośniejszymi nazwiskami w branży. Jak informuje Pomponik.pl, jedna z gwiazd już jest "dogadana".

Pokazała, że ma do siebie spory dystans! "8 lat i 8 kg temu"Zobacz więcej

Klaudia El Dursi bez większego zastanowienia podjęła rozmowy z producentem i szybko ustaliła satysfakcjonujące warunki. Nie była zbyt wymagająca, bo chciała przeżyć taką przygodę już dawno - cytuje słowa swojego informatora serwis.

Rozmówca portalu wskazał, że El Dursi "oglądała poprzednie edycje i pokątnie marzyła, aby wziąć w czymś takim udział". Nie wiadomo, z kim w drużynie miałaby wystąpić prowadząca "Hotel Paradise". Raczej nie będzie to jej partner, gdyż "on nie chce wchodzić za bardzo do świata telewizji", jak powiedział cytowany przez serwis informator. Sam kontrakt z gwiazdą ma być "podpisany w najbliższym czasie".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×