"Ameryka Express". Michał Mikołajczak i Julia Chatys w kolejnej edycji reality show TVN? [WIDEO]

Jesienią 2018 w TVN debiutuje zmieniona wersja "Azji Express", "Ameryka Express". Gwiazdy TVN, które pojawiły się na konferencji ramówkowej stacji nie ukrywały, że to ten program robi na nich największe wrażenie.

Multimedia

"Azja Express" powraca w nowej odsłonie i na nowym kontynencie. Uczestnicy, nauczeni doświadczeniem swoich poprzedników, spodziewali się trudnego i pełnego niespodzianek wyścigu. Jednak to, co przeżyli w Ameryce Południowej, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Do mety dotrą zawodnicy nie tylko najsilniejsi fizycznie i psychicznie, ale przede wszystkim ci, którzy potrafili ze swoim towarzyszem podróży stworzyć najmocniejszy duet.

Chajzer nie wytrzymuje, a Gessler płacze, czyli pierwszy zwiastun reality show TVN! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W programie bierze udział osiem par. Uczestnicy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Tym razem wyruszyli z Ekwadoru, z jednej z najwyżej położonych stolic świata – Quito – do znajdującego się w Peru Cuzco. Podróżowali krętymi serpentynami przez bardzo wysokie góry, nocować w lodowatych izbach, w odciętych od świata wioskach po to, by kolejnego dnia znaleźć się w najniebezpieczniejszych miastach Ameryki Południowej.

Zwiastun "Ameryki Express" zaprezentowano podczas konferencji ramówkowej TVN, na której obecna była większość gwiazd związanych z TVN. Aktorzy "Na Wspólnej", Juli Chatys i Mikołaj Mikołajczak (który brał udział i wygrał 3. edycję programu "Agent - Gwiazdy") przyznali, że zapowiedź nowej odsłony reality show TVN bardzo im się spodobała. Czy wzięliby udział w kolejnej edycji? Jak wyglądałaby ich współpraca w duecie?

Darek zakocha się w Kasi! Bergówna przyjmie Żbika z powrotem? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×