"Ameryka Express" odcinek 13 FINAŁ. Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali program! Co się wydarzyło? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami wielki finał programu "Ameryka Express"! W rywalizacji pozostały już tylko trzy pary: Aleksandra Domańska i Dawid Domański, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz (Fit Lovers) oraz Maciej Musiałowski i Anna Małysa. Która z par okazała się najlepsza i wygrała program? Sprawdźcie, co się wydarzyło w finale programu "Ameryka Express"!

Multimedia

KTO WYGRAŁ "AMERYKA EXPRESS"?

O zwycięstwo walczą już tylko trzy najlepsze duety. Pierwsza misja odbywa się na terenie tarasów solnych. Uczestnicy mają wydobyć dokładnie 30 kilogramów soli. Jeżeli wydobędą mniej - tracą. Także opłaca się wydobyć jeszcze więcej, ale to oznacza dłuższy czas przeznaczony na zadanie. Wyjątkowo sprawnie z zadaniem poradzili sobie Fit Lovers. U Domańskich było ciut bardziej chaotycznie, ale rodzeństwo starało się jak najlepiej wykonać zadanie. 33,30 kg - to był wynik Fit Lovers. Domańcy nie doważyli i uzbierali tylko 26 kg. Za to Maciej Musiałowski i Anna Małysa zebrali 29,9 kg i wystartowali jako pierwsi! Walka była naprawdę wyrównana.

Następnie biorą udział w lokalnej grze. Próbują zdobyć 15 tysięcy punktów, jednocześnie popijając spore porcje kukurydzianego trunku. To jest ohydne - krótko zrecenzowali napój Fit Lovers. Kolejne zadanie było związane z ziemniakami. Para, która jako pierwsza wykona wszystkie misje, a potem dotrze do prowadzącej, wygrywa amulet wart dziesięć tysięcy złotych. Tutaj najlepsi okazali się Maciej Musiałowski oraz Anna Małysa.

Śpiewanie z Patrycją Markowską i ofiary dla Matki Ziemi. Kto będzie ścigał się w finale? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przed wznowieniem rywalizacji wszyscy spożywają rosół z krowim okiem. Ola Domańska miała wielki problem ze zjedzeniem takiej potrawy, ale jej brat poradził sobie dużo lepiej. Fit Lovers także mieli problemy i trudności ze zjedzeniem potrawy. Nie dali rady i postanowili biec dalej. Czy przez to odpadną z programu? Musiałowski i Małysa podjęli się zadania, ale o smaku oka nie chcą pamiętać...

Następną misją było uratowanie świnki morskiej i wykonanie na fletni pewnej prostej melodii. Ostatni na mecie kończą wyścig tuż przed ścisłym finałem. Emocji nie brakowało - kłótnie, kontuzje, nerwówka. Na mecie jako piersi pojawili się Fit Lovers, ale spadli na drugą pozycję, bo nie wykonali jednego zadania. Drugą parą, która zakwalifikowała się do ścisłego finału to Ola i Dawid Domańscy. Na tym etapie z programem "Ameryka Express" pożegnali się Maciej Musiałowski oraz Anna Małysa.

Noc na pustyni i tajemnicze znaki z Nazca. Kto wywalczył miejsce w finale? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przed ścisłym finałem przyszedł czas na nocleg w hotelu, aby się zregenerować. Ostatniego dnia walka będzie naprawdę zacięta! Na zawodników czeka gra wytrzymałościowa oraz skompletowanie wielobarwnej flagi Cuzco. W programie zwycięża ten, kto jako pierwszy dotrze do Świątyni Słońca i wciągnie flagę na maszt. W konkurencji wytrzymałościowej lepsi okazali się Fit Lovers, chociaż rywalizacja była bardzo zacięta i walczono do ostatnich chwil. Kolejna konkurencja jednak zaskoczyła i tutaj górą okazali się Domańscy, którzy wygrali cały program!

PROGRAM "AMERYKA EXPRESS" WYGRALI ALEKSANDRA DOMAŃSKA I DAWID DOMAŃSKI

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  On tak, ona nie chodząca jęczydupa masakra,ta kobieta

  29.11.2018 15:18
 • gratulacje (gość)

  Aleksandra Domańska wygrała ameryke express w TVN

  29.11.2018 14:42
 • Gratulacje dla zwycięzców (gość)

  Obie pary ze ścisłego finału były fajne. Super, że po raz pierwszy wygrał duet damsko-męski. Ciekawe czy kiedyś wygra duet kobiecy. Fajnie, że wygrali Ola i Dawid. Fajnie, że wygrało rodzeństwo. Ola miała swoje kryzysy, które pokonała, a Dawid to bardzo pozytywny, sympatyczny i silny mentalnie facet. Był dużym wsparciem dla Oli. Otwarcie mówił, że chce wygrać, bo lubi rywalizację, ale jego ambicja była ambicją w dobrym tego słowa znaczeniu.

  29.11.2018 12:58
 • Gość (gość)

  Zasluzyli

  29.11.2018 10:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×