"Ameryka Express" odcinek 2. Katarzyna Meller i Monika Zagajewska odpadają z programu! Jednak jedna z nich ma szansę zostać! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 2. odcinek programu "Ameryka Express". W rywalizacji jeszcze jest 8 par, ale w takim składzie widzą się ostatni raz. Co się wydarzyło? Kto odpadł z programu "Ameryka Express"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Ameryka Express" w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Lara i Piotr wygrali poprzedni wyścig, więc teraz mają immunitet i nie muszą się ścigać. Zamiast tego odkrywają lokalne smaki dorzecza Amazonki i poznają miejscowe zwyczaje. Tymczasem pozostałe pary, przed wznowieniem wyścigu, obserwują proces powstawania ekwadorskiego napoju chicha.

Widok ten nie należy do najprzyjemniejszych, a co gorsza uczestnicy mogą rozpocząć rywalizację dopiero, gdy wypiją miseczkę sfermentowanego napoju. Zaczęło się ostro, uczestnicy musieli już na starcie wypić napój, który... wcześniej został wypluty przez kobiety które go przygotowały! Nie ma miękkiej gry, a Filip Chajzer miał trudność z wypiciem mikstury...

Pierwsze zadanie polega na wydojeniu krowy oraz dowiezieniu mleka do punktu kontrolnego. Dwie najszybsze pary zagrają o amulet wart dziesięć tysięcy złotych. Nagrodą jest również nocleg u miejscowych kowbojów chagra.

Operowa "Pszczółka Maja" i zachwycająca Kasia Grzesiek! Co się wydarzyło? Kto powalił jurorów? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli... rozpoznawać konie na podstawie opisu drugiego zawodnika. Chajzerowie odgadli 4 konie, natomiast Tomasz Karolak ze swoim partnerem tylko dwa. Następnie przyszedł czas na strzelanie do celu. Ale trudno trafić do puszki z takiej broni... Tutaj Filip i Zygmunt musieli uznać wyższość przeciwników.

Pozostali zdani są na gościnność mieszkańców okolicznych wsi. Aby osiągnąć metę, duety muszą przejechać kolejne kilometry w ogromnym korku, a następnie wybrać najszybszą kolejkę linową. Agnieszka Woźniak-Starak oczekuje wszystkich po drugiej stronie wąwozu. Ostatnia para kończy swoją przygodę z programem. Tutaj najlepsi okazali się Fit Lovers oraz Maciej Musiałowski i Anna Małysa. Następnie na mecie znalazło się rodzeństwo Domańskich oraz Zygmunt i Filip Chajzer. Dzięki temu mogli spotkać się z Larą i Piotrem.

Z programu odpadły Katarzyna Meller i Monika Zagajewska, ale Katarzyna Meller zostaje w programie i w 4. odcinku zostanie połączona w nową parę z osobą, której para okaże się wówczas najgorsza!

*Źródło: x-news/TVN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pozostanie w pr. połowy odpadającej pary to powt. z Azja Express 2 tylko na wcześniejszym etapie (gość)

    Jak dla mnie trochę za wcześnie. Jedyną w całości gwiazdorską parą są Chajzerowie. A np. w duecie Lara Gessler i Piotr Sałata dla mnie bardziej rozpoznawalny jest Piotr, który prowadził kiedyś program w tvn style. A tymczasem propozycję udziału w Ameryka... najpewniej dostała Lara.

    13.09.2018 18:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×