"Ameryka Express" odcinek 4. Magda Steczkowska i Piotr Królik poza programem! Zygmunt Chajzer zamordował kurę? Wściekła walka o wyjazd na Galapagos! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 4. odcinek programu "Ameryka Express". Kto tym razem odpadł z programu? Co się wydarzyło? Co wzbudziło największe kontrowersje? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 4. odcinku "Ameryka Express"!

Multimedia

"Ameryka Express" w środy o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zaczęło się od wyścigu. Już na starcie czarną flagę otrzymali Ola i Dawid Domańscy, co oznaczało stratę. Młoda aktorka mocno się zdenerwowała i... nie chciała nikomu oddać flagi. Uniosła się dumą, ale to oznacza, że para musi się pojawić pierwsza na mecie.

Spokojni za to mogą być Tomek i Kuba, którzy mają immunitet. Podczas, gdy cała grupa walczy, oni mogą w końcu odetchnąć. Za to Zygmunt i Filip Chajzerowie zaliczyli fatalną przygodę... Ludzie, którzy ich podwieźli nie przewidzieli, że Zygmunt usiądzie na worku, który leżał na pace samochodu. Doszło wówczas do małego dramatu; Zygmunt myślał, że usiadł na kurze i ją zabił! Następnia Zygmunt chciał zapłacić swoimi prywatnymi pieniędzmi za straty, ale regulamin programu tego zabrania. Wówczas zawodnik oświadczył, że jeżeli nie będzie mógł wynagrodzić straty, to wycofuje się z programu! Na szczęście nic się nie stało! W worku zamiast kur były świnki morskie, a do tego wszystkie były żywe!

Lodowe wyzwanie i misja czapkowa. Uczestnicy wybrali najmniej lubianą parę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jako piersi na metę dotarli Fit Loversi, którzy przyprowadzili pewnych gości... parę z Francji, która przywiozła ich do mety! Teraz będą musieli zmierzyć się z "Karolakami"! Gra o amulet jest warta 10 tysięcy i przypomina swoistą grę w dwa ognie. W grze udział wzięli wszyscy uczestnicy. Pierwsza z gry odpadła Domańska. Tomek Karolak i drużyna niebieskich okazała się bezkonkurencyjna w pierwszej rundzie. Za to w drugiej odpadł jako pierwszy... W drugiej rundzie wygrali żółci. W dogrywce górą też okazali się żółci i Fit Lovers.

Dojenie krów i strzelanie do celu. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Później niełatwo było znaleźć nocleg. Swoje musieli "wycierpieć" Zygmunt i Filip, zresztą podobnie jak Domańscy, którzy nagle zorientowali się, że warto komuś oddać następnego dnia flagę. W końcu wycieczka na Galapagos to odpowiednia motywacja do zwycięstwa w wyścigu. Już na początku następnego dnia Domańscy przekazali czarną flagę Chajzerom, a następnie flagę dostała Laura Gessler z partnerem. Później flaga trafiła w ręce Fit Loversów, którzy oddali ją Chajzerom. Za to Magda Steczkowska wraz z mężem miała podwózkę od... pary, która się właśnie rozwodzi. Nie brakowało łez, a panie znalazły nić porozumienia. Domańscy nie spodziewali się, że czarna flaga szybko do niech wróci, ale jeszcze szybciej oddali ją Fit Loversom.

Ostatni do mety dotarli Magda Steczkowska i Piotr Królik. Tej pary w programie już nie zobaczymy, ale Magda została i stworzy parę z innym uczestnikiem. Na Galapogos pojechali Ola i Dawid Domańscy

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tego nie było wcześniej (gość)

    Wycieczka jako dodatkowa nagroda miała na celu podkręcenie wyścigu i rywalizacji. Co edycja pojawiają się nowe pomysły na rozkręcenie akcji w programie. Jednocześnie mam wrażanie, że realizacja telewizyjna jest coraz bardziej skondensowana. Nie to co we francuskiej wersji gdzie podobno jak mówiła nasza prowadząca odcinki są dłuższe i emitowane codziennie. Moim zdaniem pozwala to lepiej wczuć się widzom w atmosferę programu.

    02.10.2018 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×