"Ameryka Express" odcinek 9. Zamiana par! Jak uczestnicy poradzili sobie z nowymi towarzyszami? Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 9. odcinku "Ameryka Express" zobaczyliśmy zamianę par! Kto z kim podróżował na kolejnym etapie wyścigu po Peru? Której parze udało się zdobyć Amulet wart 10 tysięcy złotych? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 9. odcinku "Ameryka Express". Kto odpadł?

Multimedia

"Ameryka Express" odcinek 9. - co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku z "Ameryka Express" odpadli Lara Gessler i Piotr Sałata. Kolejnego dnia prowadząca zaskoczyła uczestników matematycznym testem na poziomie... czwartej klasy szkoły podstawowej. -Jezu już nie będą nas mieli za debili. Już nie jestem głupią blondynką - ekscytowała się Pamela, której udało się rozwiązać równanie, jako pierwszej. Fit Loversi musieli jednak w nagrodę pomieszać pary: od teraz Zygmunt podróżował z Olą, Dawid z Tomkiem Karolakiem, Mateusz z Kubą a Pamela z Filipem. Zugmunt Chajzer liczył, że z blondynką bardziej mu się poszczęści podczas łapania stopa. Kuba zauważył z kolei, że Pamela i Mateusz są w sobie bardzo zakochani. Chłopak bardzo przeżywał rozstanie z ukochaną.

Pamela i Mateusz z kociakami o hejcie i Majdanach! [WIDEO]Zobacz więcej

Podczas pierwszej misji na plantacji trzciny cukrowej w Paramonga, każda para musiała ściąć określoną ilość łodyg trzciny. Następnie na markecie w miejscowości Baranca musieli z kolei wycisnąć sok z tego co udało się im zebrać, a potem wypić słodki płyn do ostatniej kropli. Pierwsza para - Ola i Zygmunt mieli do wyboru dwie maszyny - elektryczną i ręczną. Jako drudzy sok zaczęli wyciskać Pamela i Zygmunt.

-Tego się nie robi ojcu - krzyczał na syna roczarowany Zygmunt Chajzer, który przegrał wyścig do punktu kontrolnego. Pamela i FIlip mieli zapewniony nocleg, a kolejnego dnia wzięli udział w grze o Amulet wart 10.000 złotych. Ich przeciwnikami w grze o Amulet była para immunitetowa, czyli Maciej i Anna. Zygmunt i Ola wzięli udział w grze w charakterze pomocników. Gra polegała na kilkuetapowym transporcie wody, z oceanu do karafki, przy użyciu wiadra i nie tylko. Gdy naczynie zostało napełnione do odpowiedniego poziomu para mogła przystąpić do drugiej części zadania i przeprowadzić kulę bilardową przez olbrzymi labirynt.

Powtórka eliminacji i problemy zdrowotne. Czy tym razem ktoś wrócił do Polski? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obronną ręką z tej walki wyszli Ania i Maciej z pomocą Zygmunta. Po grze wszystkie pary wyruszyły do największego miasta w Peru, czyli Limy. Do przejechania mieli tym razem 189 km, a po drodze musieli wykonać kolejną misję - nauczyć swojego kierowcę piosenki „Autostop”. Ich edukacyjne zdolności sprawdzała przedstawicielka polskiej społeczności w Peru. Meta odcinka była w Forcie króla Filipa. Jako pierwsi dotarli tam Filip i Pamela.

W 9. odcinku "Ameryka Express" nikt nie odpadł!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • znów jak co sezon zamiana par i poniekąd coś w rodzaju "utrudniania wyścigu" (gość)

    Ciekawie się to ogląda. A Pan Zygmunt Chajzer imponuje mi w tym programie. I podczas wyścigu i podczas wykonywania zadań. Zgadzam się z tym, że to Pan Zygmunt wygrał w tym odcinku drużynie czerwonej zadanie o amulet.

    02.11.2018 17:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×