"Ameryka Express". Uczestnicy i prowadząca promują program! Jak wspominają Amerykę Południową? [GALERIA+WIDEO]

"Ameryka Express" to wariacja znanego już widzom programu "Azja Express". Tym razem 8 par wzięło udział w wyścigu po Ameryce Południowej. Jak uczestnicy wspominają tę przygodę? Co działo się w Ekwadorze i Peru? Sprawdźcie!

Multimedia

"Ameryka Express" odcinek 1. w środę, 5.09.2018 o godz. 21:30! - sprawdź program tv

Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Lara Gessler z kolegą Piotrem Sałatą, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem Urbańskim, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem i duet Fit Lovers - narzeczeni Pamela Stefanowicz z narzeczonym Mateuszem Januszem to uczestnicy programu "Ameryka Express".

Oficjalne zdjęcia wszystkich uczestników. Która para okaże się najlepsza? [GALERIA]Zobacz więcej

Osiem par zdecydowało się wziąć udział w wyścigu w państwach Ameryki Południowej. Przez bezdroża Ekwadoru i Peru poprowadziła ich Agnieszka Woźniak-Starak. Co spotkało uczestników? Z jakimi zadaniami musieli się zmierzyć? Co było dla nich najtrudniejsze? O tym wszystkim opowiedzieli po powrocie do Polski, podczas konferencji promującej program.

- Ojciec non stop kazał mi jeść - wyjawił Filip Chajzer. Co na to Zygmunt? Czy Fit Lovers mieli łatwiej? Co o programie sądzi Tomasz Karolak? Zobacz wideo!

Porwanie w Ekwadorze i wycieczka po Amazonce. Wiemy, co się wydarzy! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×