Amerykańscy producenci chwalą Iwonę Węgrowską

Polska celebrytka przypadła do gustu amerykańskim producentom.

Multimedia

Przypomnijmy, że nieco ponad miesiąc temu w sieci ukazał się nowy utwór Węgrowskiej wyprodukowany przy współudziale najbardziej znanych amerykańskich producentów muzycznych. Masteringiem piosenki "Las Vegas" zajął się sam Dr. Dre, znany doskonale z wieloletniej współpracy z takimi artystami jak Eminem czy Snoop Dog. Jak się okazuje może to być jednak dopiero początek muzycznej przygody Węgrowskiej za oceanem.

CZYTAJ TAKŻE: IWONA WĘGROWSKA O POWIĘKSZENIU RODZINY, PLANOWANYM WESELU I NOWEJ PŁYCIE [WIDEO] IWONA WĘGROWSKA "LAS VEGAS" - NOWY SINGIEL [POSŁUCHAJ]

Dwa tygodnie temu o spotkaniu z Iwoną Węgrowską napisał Peter Doell, doświadczony inżynier dźwięku pracujący dla Univresal.

"Miałem w życiu dużo szczęścia, dzięki czemu mogłem pracować z wieloma znakomitymi wokalistkami znanymi na całym świecie, takimi jak: Barbra Streisand, Diana Krall, Celine Dion czy Natalie Cole... ale Iwona jest jak zaczerpniecie świeżego powietrza". Doell pochwalił również "kompletny pakiet wokalny" Węgrowskiej, czyli jej pasję, siłę głosu oraz charyzmę.

W tym samym czasie zaczęły się pojawiać pierwsze głosy mówiące o tym, że doskonałym dopełnieniem do zagranicznych produkcji Węgrowskiej byłby anglojęzyczny tekst. Pomysł na zrealizowanie takiego materiału spotkał się z natychamiastową reakcją kolejnych amerykańskich producentów zainteresowanych udziałem w projekcie. Znaleźli się wśród nich, m.in. tak popularni twórcy jak Mike Tate czy Bill Smith, który napisał oficjalny list w tej sprawie.

"Czuję, że dążenie do nagrania anglojęzycznego albumu przez Panią Węgrowską może okazać się dobrą inwestycją zarówno na amerykańskim, jak i europejskim rynku. Jestem pod tak dużym wrażeniem piosenek Iwony Węgrowskiej, że jestem przekonany, że dzięki angielskim tekstom oraz odpowiedniej produkcji, będzie w stanie szybko podpisać kontrakty o zasięgu globalnym. Sądzę, że talent Pani Węgrowskiej nie ustępuje w niczym innym gwiazdom obecnym na światowym rynku muzycznym oraz, że istnieje bardzo szerokie grono potencjalnych odbiorców jej muzyki."

Czemu ta opinia jest tak ważna? Ponieważ została wygłoszona przez producenta muzycznego wielokrotnie nominowanego do nagrody Grammy, pracującego od ponad trzydziestu lat z największymi amerykańskimi gwiazdami.

"Osobiście jestem zainteresowany współpracą z Panią Węgrowską zarówno w zakresie produkcji muzycznej, jak i inżynierii dźwięku. Czuję, że (...) mogę zapewnić pomoc na bardzo konkurencyjnym rynku amerykańskim, w podpisaniu kontraktów sprzedażowych lub umów dystrybucyjnych."

Podzielacie zachwyt Amerykanów?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×