"Amerykańska sielanka". Film Ewana McGregora już na DVD! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Bezkompromisowa ekranizacja, nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha, z Ewanem McGregorem, Jennifer Connelly i Dakotą Fanning w rolach głównych. Kolejny, po "American Beauty", wstrząsający obraz destrukcji amerykańskiego społeczeństwa. "Amerykańska sielanka" już na DVD!

Multimedia

Seymour (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60-tych definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych ataków terroryzmu, będzie ostatnim dniem jego dotychczasowego życia. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia?

Włoski komediowy hit już na DVD! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Amerykańska sielanka” bazuje na nagrodzonej Pulitzerem powieści amerykańskiego skandalisty Philipa Rotha o tym samym tytule. Film portretuje głębokie przemiany społeczne zachodzące w Ameryce XX-tego wieku pokazując je z perspektywy jednej rodziny. Jej los stanowi parabolę amerykańskiej, naiwnej wiary w iluzję nowego, lepszego świata. Obraz jest próbą rozliczenia wszystkich obietnic naszego stulecia: powszechnego pokoju, dobrobytu, porządku społecznego, błogosławieństwa domowego zacisza.

"AMERYKAŃSKA SIELANKA" JUŻ NA DVD

tytuł oryginalny: American Pastoral
obsada: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning
reżyseria: Ewan McGregor
Gatunek: dramat
Kraj /rok produkcji: USA 2016
Czas trwania: 108 min.
Dane: format obrazu: 16/9; format dźwięku: Dolby Digital 5.1 (oryginalny lub lektor polski); język: angielski; napisy: polskie

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×