"Amityville: Przebudzenie". Kultowy horror powróci w lipcu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kultowy horror "Amityville" powraca w nowej wersji. W lipcu do kin trafi nowa część produkcji, która będzie zatytułowana "Amityville: Przebudzenie".

Multimedia

Nastoletnia Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadza­ją się do nowego domu. Ta przeprowadzka pozwoli im zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla brata Belli, który od lat sparaliżowany, żyje przykuty do łóżka. Choć dom wydaje się przestronny i piękny, dziew­czynę od początku coś w nim niepokoi. Ma poczucie, że nie są w nim sami. Gdzieś za ścianami wyczuwa niepokojącą obecność.

Legendarne horrory z lat 30. i 40. w TV! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jej strach narasta, gdy w niewyjaśniony sposób zaczyna zmieniać się stan zdro­wia jej brata. To co początkowo wygląda na cud, wkrótce okazuje się koszmarem. Bella nabiera przekonania, że matka coś przed nimi ukrywa. Wkrótce zrozumie, że zamieszkali w domu, w którym doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych wciąż szukają zemsty. Jednak to nie one uzdrawiają sparaliżowanego chłopca. Prawda, którą odkryje Bella, okaże się znacznie gorsza…

Za reżyserię filmu odpowiada Franck Khalfoun. W obsadzie znaleźli się Bella Thorne, Cameron Monaghan, Jennifer Jason Leigh oraz Jennifer Morrison.

"AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE" TRAFI DO KIN W LIPCU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×