amy adams

"Vice" [RECENZJA]. Doskonała satyra polityczna, chociaż tak naprawdę nie ma z czego się śmiać. Jeden z najlepszych filmów 2019 roku?

Rok 2019 dopiero się rozpoczął, a w kinach możemy oglądać prawdopodobnie jeden z najciekawszych i najlepszych tegorocznych filmów. Adam McKay, twórca brawurowego "Big Short", powraca z jeszcze mocniejszym obrazem - "Vice". Tym razem na celownik bierze politykę i republikańskich polityków, a mianowicie najbardziej wpływowego wiceprezydenta USA, Dicka Cheneya. Jak wyszło?

17.01.2019Recenzja

"Ostre przedmioty" [RECENZJA]. Amy Adams napędzana mieszanką wódki, leków oraz słodyczy, czyli psychologiczna walka na noże i rany, które nigdy się nie zabliźnią. Oceniamy nowy serial HBO!

„Ostre przedmioty” nie mają łatwego zadania, ponieważ oczekiwania od tego serialu są ogromne. Nie dość, że HBO przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości produkcji, tak tutaj mamy jeszcze do czynienia z dobrym materiałem źródłowym autorstwa Gillian Flynn, na stołku reżyserskim zasiada Jean-Marc Vallée, a w roli głównej podziwiamy Amy Adams. Dream team? Owszem, ale z takiego konia łatwo też spaść z wielkim hukiem. Oceniamy dwa pierwsze odcinki serialu „Ostre przedmioty”!

08.07.2018Recenzje

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bezcelowe starcie wkurzonego nietoperza z nielegalnym kosmigrantem [RECENZJA]

Płacz i lament, jaki zalał Internet w 2013 roku na wieść o tym, że Ben Affleck przywdzieje kostium Batmana z dzisiejszej perspektywy jest jeszcze śmieszniejszy niż ówcześnie. Niektórzy fani DC Comics krwiożerczo rzucili się na urodzonego w 1972 roku aktora, za wszelką cenę chcąc udowodnić, że nie pasuje do tej roli. Po projekcji „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” zapewne będą mieli nietęgie miny, gdyż affleckowski Mroczny Rycerz jest nie tylko świetny, ale niestety jest również jedynym w pełni udanym elementem nowego filmu Zacka Snydera.

30.06.2018Recenzje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×