"And Just Like That…". Wielki powrót kultowego serialu! Kiedy premiera kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Seks w wielkim mieście". Przypuszczenia i plotki okazały się prawdą - jeden z najbardziej kultowych seriali doczeka się kontynuacji! Sprawdźcie szczegóły projektu "And Just Like That…".

Multimedia

"Seks w wielkim mieście" to jeden z tych seriali, którego chyba nikogo przedstawiać nie trzeba. Produkcja, która nadawana była w latach 1998-2004, doczekała się sześciu sezonów oraz dwóch filmów fabularnych, które pokazywały losy głównych bohaterek po latach.

Teraz ponownie spotkamy się z Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandą (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis). Wszystko za sprawą nowego miniserialu HBO Max pt. "And Just Like That…", który pokaże, jak przyjaciółki radzą sobie z rzeczywistością po 50. roku życia.

Bohaterki kultowego serialu powrócą do HBO Max? Może zabraknąć jednej z aktorek!Zobacz więcej

Na ekranie niestety nie pojawi się czwarta przyjaciółka, Samantha Jones. Kim Cattrall nie była zainteresowana powrotem do swojej ikonicznej postaci.

Serial "And Just Like That…" będzie liczyć 10 odcinków. Zdjęcia do serialu mają wystartować wiosną tego roku, a tymczasem w sieci pojawiła się pierwsza wideo zapowiedź produkcji.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Seks w wielkim mieście 7 sezon nowe odcinki wkrótce w HBO MAX

    11.01.2021 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×