Andersz bił się i spadł ze schodów

Do tragicznego wypadku Alana Andersza doszło na urodzinach kolegi Antka Królikowskiego.

Multimedia

Towarzystwo bawiło się w willi na Mokotowie, znanej także klub "Matrix". Jak informuje "Super Express", "przewinęło się tam ponad 200 osób. Tam też doszło do tragedii... stało się tak, gdyż Alan jest bardzo wyniosły i sodówka uderzyła mu do głowy. Ma o sobie wysokie mniemanie, czym potrafi czasem kogoś urazić".

CZYTAJ TAKŻE: ALAN ANDERSZ W ŚPIĄCZCE PO POBICIU

 • Chłopak ma opinię dość bitnego. Kiedy ktoś go obrazi albo ma jakiś problem, to Andersz nie odpuszcza. Jest pewny siebie. Chodzi na siłownię, gra w paint ball i generalnie dobrze się bawi. Z tego, co wiem, dostał jeden celny strzał i upadając, głową uderzył w donicę, a do szpitala zawiózł go kolega - powiedział "SE" jeden z jego znajomych.

 • Wcześniej miał takie problemy, bo lubi się obnosić ze swoją osobą. Już kiedyś w klubie został mocno pobity. Potem był ciągany po sądach... - powiedziała gazecie osoba pracująca z nim przy serialu "39 i pół".

- Dzięki naocznym świadkom ustalono już jak do tego doszło. Poszkodowany razem z przyjaciółmi bawił się w klubie "Matrix". Tam pomiędzy nim a innym mężczyzną doszło do ostrej sprzeczki. Obydwaj wyszli na zewnątrz. Świadkowie zeznali, że w wyniku szamotaniny poszkodowany spadł ze schodów i uderzył głową o donicę. Obecnie czekamy na zdjęcia z monitoringu i oczywiście na chwilę aż będziemy mogli przesłuchać poszkodowanego, o ile będzie pamiętał zajście - relacjonuje słowa prokuratora Pawła Wierzchołowskiego "Fakt".

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Stefa (gość)

  Czyli kolejnej miernocie odbiła sodóweczka to mikro główki.... i ktoś pewnie chciał wytłumaczyć na jakim jest poziomie.

  23.02.2012 20:05
 • Puniaaa (gość)

  Tak naprawde nikt nie wie jak było i nikt nie wie jaki on jest na prawdę bo go nie znamy ! Jak możecie wypowiadać sie o osobie której na oczy nigdy nie widzieliście tylko w telewizji ? Życze Alanowi szybkiego powrotu do zdrowia :)

  22.02.2012 23:01
 • fdgff (gość)

  Jeżeli to prawda , to dobrze się stało.

  22.02.2012 22:12
 • BOLO (gość)

  SZACUN DLA NAPASTIKA

  22.02.2012 22:07
 • wiola (gość)

  PODEJRZANE

  22.02.2012 20:55
 • Wasyl (gość)

  Co za syf...Jedni na drugich najeżdżają. Nie żal mi jak ktoś z tego syfu, wypada...Nawet na zawsze. Gówno umieją, niczego jeszcze nie osiągnęli a już wille wynajmują i orgie urządzają. Do nauki smarkacze!

  22.02.2012 20:52
 • ja (gość)

  od kiedy to bójka jest wypadkiem? pener dostał w ryja i tyle, należało mu się.

  22.02.2012 16:04
 • Jezebel (gość)

  "celny strzał" Nareszcie.., ale czy to coś pomoże?

  22.02.2012 14:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×