andrzej grabowski

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniało jury programu. Rekordzistka spędziła w nim 25. edycji, a niektórzy utrzymali się raptem przez jedną. Pamiętacie wszystkich jurorów?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na oceniających ich występy jurorach, którzy niekiedy byli bardziej znani od uczestników programu. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniało się jury "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich?

26.07.2022Taniec z gwiazdami

"Odwilż" obsada. Aktorzy i bohaterowie pierwszego polskiego serialu HBO Max. Kim są? Co jeszcze wiemy o tej kryminalnej produkcji?

Na HBO Max znajdziemy wiele oryginalnych produkcji. Teraz pojawił się tam również pierwszy polski serial – "Odwilż". W tej kryminalnej historii nic nie jest czarno-białe. Śmierć młodej kobiety kryje za sobą wiele tajemnic, które próbuje rozgryźć policjantka grana przez Katarzynę Wajdę. Jakie szczegóły już znamy? Kim są bohaterowie serialu "Odwilż"?

01.04.2022Odwilż

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×