andrzej grabowski

"Świat według Kiepskich" obchodzi 20. urodziny! Jak kiedyś wyglądali bohaterowie serialu?

Już w sobotę, 16 marca, „Świat według Kiepskich” obchodził będzie 20-lecie emisji na antenie Telewizji Polsat! To właśnie 16 marca 1999 roku stacja wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który przez lata zyskał miano kultowego, a liczne badania dowodzą, że sitcom jest uważany za najzabawniejszą polską produkcję telewizyjną. Zobaczcie, jak dawniej wyglądali bohaterowie serialu!

15.03.2019Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" odcinek 542. Młody Paździoch chce zaprzyjaźnić się z Kiepskimi! Co na to Ferdek? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 542. odcinku "Świata według Kiepskich" nowy mieszkaniec kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 będzie próbował nawiązać przyjazne stosunki z Kiepskimi. Jako światowiec i osoba nastawiona na pozytywne relacje z otaczającymi go ludźmi... Tylko, co na to Ferdek? Sprawdźcie, co wydarzy się w 542. odcinku serialu "Świat według Kiepskich"!

12.03.2019Świat według Kiepskich

"Plagi Breslau" [RECENZJA]. Hektolitry krwi, rozrywane kończyny i "mroczna" Kożuchowska. Zupełnie nowy Patryk Vega?

Premiery filmów Patryka Vegi to już od kilku lat zawsze wielkie wydarzenia. Bez względu na opinie krytyków, widzowie walą do kin drzwiami i oknami. W przypadku filmu "Plagi Breslau" raczej będzie inaczej; nie dość, że film od razu debiutuje na kończącej swoją działalność platformie Showmax, to jeszcze ewidentnie jest w cieniu akcji promocyjnej "Kobiet mafii 2". Warto obejrzeć "Plagi Breslau" Patryka Vegi? Sprawdźcie naszą recenzję!

14.12.2018Recenzja

"Plagi Breslau". Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Bujakiewicz opowiadają o nowym filmie Patryka Vegi! Która z aktorek nie chciała rozebrać się przed kamerą? Relacja z premiery! [WIDEO+ZDJĘCIA]

11 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. "Plagi Breslau", który powstał na zlecenie platformy Showmax. Co o swoim nowym filmie powiedział nam reżyser? Jak w kompletnie innej roli odnalazła się Małgorzata Kożuchowska? Która aktorka modliła się, aby w filmie nie było rozbieranych scen? Sprawdźcie naszą relację z premiery filmu "Plagi Breslau"!

12.12.2018Plagi Breslau

"Plagi Breslau". Małgorzata Kożuchowska biega z bronią po Wrocławiu! Zdjęcia z planu nowego filmu Patryka Vegi [DUŻO ZDJĘĆ]

We Wrocławiu właśnie trwają zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi pt. "Plagi Breslau". Główną rolę w filmie kontrowersyjnego reżysera gra Małgorzata Kożuchowska, która dla tej roli przeszła ogromną metamorfozę. Sprawdźcie, jak dawna gwiazda "M jak miłość" biega z bronią po centrum Wrocławia! Prezentujemy zdjęcia z planu filmu "Plagi Breslau" Patryka Vegi.

05.07.2018Plagi Breslau

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×