andrzej nejman

"Złotopolscy". Andrzej Nejman i Magdalena Stużyńska latami odgrywali zgrane małżeństwo. "Poczułem, że złapałem pana Boga za nogi"

Andrzej Nejman to aktor, który przez lata wcielał się w rolę Waldka Złotopolskiego w kultowym dziś serialu "Złotopolscy". Jego najpiękniejsze wspomnienia są związane z jego serialową żoną Marcysią, którą odgrywała Magdalena Strużyńska. Zdradził, że piękna aktorka nie była mu obojętna zaś dzień, w którym dowiedział się kto wcieli się w jego serialową partnerkę był jednym z najszczęśliwszych w jego życiu!

02.07.2022Złotopolscy

"Złotopolscy". Andrzej Nejman wspomina rolę Waldka Złotopolskiego! Przed graniem w serialu TVP przestrzegał go... Robin Williams!

"Złotopolscy" to serial, który przeszedł już do historii polskiej telewizji. Produkcja, która na antenie TVP była emitowana w latach 1997-2010, dzisiaj ma status kultowej i wciąż jest w pamięci fanów. Jedną z gwiazd "Złotopolskich" był Andrzej Nejman, czyli dzisiejszy dyrektor Teatru Kwadrat w Warszawie, który wcielał się w postać Waldka Złotopolskiego. Jak wspomina tę rolę?

29.12.2020Złotopolscy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×