andrzej piaseczny

Skandale i głośne sprawy, o których dyskutowaliśmy w 2021 roku. Zatrzymanie Beaty Kozidrak, coming out Andrzeja Piasecznego, konflikt w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Tym żyli internauci

2021 rok powoli dobiega końca. Sprawdziliśmy, czym przez ostatnich dwanaście miesięcy żyli internauci. Co interesowało ich najbardziej? Te skandale i głośne sprawy były komentowane najczęściej. Co działo się w polskim show biznesie? O których celebrytach było głośno i dlaczego?

21.12.2021Ranking

"Wszystkie nasze strachy". Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką na premierze filmu walczącego o tolerancję. Kto jeszcze się pojawił?

Za nami oficjalna premiera filmu "Wszystkie nasze strachy" w reżyserii Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, który okazał się odkryciem tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Film, którego największym przesłaniem jest tolerancja, zgromadził na swojej premierze wielu artystów oraz celebrytów. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką. Kto jeszcze się pojawił?

03.11.2021Wszystkie nasze strachy

"Taniec z gwiazdami 12". Andrzej Piaseczny pochwalił się swoim warszawskim mieszkaniem! Luksusowy apartament robi wrażenie!

Andrzej Piaseczny wprowadził się właśnie do swego nowego apartamentu w Warszawie. Apartament ma wyjątkowy wystrój, który jest dziełem projektantki wnętrz Magdaleny Miśkiewicz, właścicielki pracowni Miśkiewicz Design, ale powstał przy dużym udziale samego muzyka, znanego z umiłowania do dobrego stylu. Jak wygląda mieszkanie? Zobaczcie naszą galerię!

18.09.2021Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×