andrzej sikorski

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski nie są razem! Seniorka mówi o wymarzonym mężczyźnie

Monika Zajączkowska to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Jako jedna z nielicznych uczestniczek show, Monika ze Szczecina zaczęła po "Sanatorium miłości" robić medialną karierę. Do tego głośno było o jej relacji z innym uczestnikiem programu, Andrzejem Sikorskim. Teraz Monika Zajączkowska postanowiła odnieść się do niektórych doniesień i udzieliła długiego wywiadu.

29.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Przykre informacje o uczestnikach ostatniej edycji. Rozłam w grupie seniorów? Niepokojące słowa Piotra Huberta [TYLKO U NAS]

Choć ostatnia edycja "Sanatorium miłości" już dawno za nami, to wielu fanów programu wciąż żywo interesuje się losami swoich ulubionych kuracjuszy. Do tej pory bohaterowie 4. odsłony show TVP uchodzili za jedną z najbardziej zgranych grup w historii. Czyżby jednak doszło do rozłamu w grupie seniorów? Słowa jednego z nich brzmią dość niepokojąco.

25.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski przeszedł kolejną operację! Co się stało? "Rokowania optymistyczne"

Andrzej Sikorski był jednym z uczestników ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Okazuje się, że znany ze swojej sportowej kariery kuracjusz w ostatnim czasie zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie były legionista poinformował o tym, że musiał przejść operację. Co się dokładnie stało?

18.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Relacja Moniki Zajączkowskiej i Andrzeja Sikorskiego kwitnie! Tak kuracjusze spędzali ostatnio czas w Warszawie

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wzięli udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Znajomość kuracjuszy, pomimo zakończenia programu, powolutku się rozwija. Jakiś czas temu Andrzej wyznał, że on i Szczecinianka oficjalnie są parą. Teraz seniorzy starają się ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. Ostatnio urządzili sobie romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich.

31.07.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×