andrzej sikorski

"Sanatorium miłości 4". Relacja Moniki Zajączkowskiej i Andrzeja Sikorskiego kwitnie! Tak kuracjusze spędzali ostatnio czas w Warszawie

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wzięli udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Znajomość kuracjuszy, pomimo zakończenia programu, powolutku się rozwija. Jakiś czas temu Andrzej wyznał, że on i Szczecinianka oficjalnie są parą. Teraz seniorzy starają się ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. Ostatnio urządzili sobie romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich.

31.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Już wszystko jasne! Senior powiedział, co ich łączy!

"Sanatorium miłości" to absolutny hit Telewizji Polskiej. Za nami emisja 4. edycji "Sanatorium miłości", która obfitowała w liczne związki oraz głośne rozstania. W tej edycji poznaliśmy Andrzeja Sikorskiego i Monikę Zajączkowską, którzy już w programie mieli się ku sobie, ale wszystko wskazywało na to, że ich uczucie eskalowało dopiero, gdy zniknęły kamery. Czy Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Senior powiedział, co ich łączy!

23.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski zdradza szczegóły na temat związku Anny i Piotra. Co wiadomo na temat ich rozstania? "Nie chciałbym mówić, że Piotrek był winny"

Rozstanie Anny i Piotra z 4. edycji "Sanatorium miłości było nie lada zaskoczeniem dla wszystkich, zwłaszcza, że para jeszcze w trakcie trwania programu postanowiła się zaręczyć. Teraz Andrzej Sikorski, który jest w stałym kontakcie z Piotrem z Piaseczna postanowił wypowiedzieć się na temat głośnego związku kuracjuszy. Jak ocenił ich relację?

22.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika, Andrzej i Piotr Hubert wystąpili w "Jaka to melodia?"! Zobaczcie, jak zaprezentowali się na planie muzycznego show

Podczas 4. edycji "Sanatorium miłości" Monika Zajączkowska, Andrzej Sikorski i Piotr Hubert Langfort zyskali miano jednych z ulubieńców telewidzów. Pomimo zakończenia słynnego show dla seniorów, kuracjusze nadal pojawiają się w telewizji. Ostatnio byli gośćmi w programie "Jaka to melodia?". Jak zaprezentowali się tam bohaterowie "Sanatorium miłości"?

20.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski ma piękną i utalentowaną córkę! Aleksandra po ojcu odziedziczyła zacięcie do sportu!

"Sanatorium miłości 4" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy seniorów poszukujących miłości. Jednym z bohaterów ostatniej edycji show był Andrzej Sikorski z Warszawy, były piłkarz, który niedawno pochwalił się piękną i bardzo utalentowaną córką! Zobaczcie, czym zajmuje się Aleksandra Sikorska!

12.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Monika ze Szczecina i Andrzej Sikorski razem na wakacjach! Spotkali się z Jadwigą, Krystyną, Janiną i Andrzejem!

"Sanatorium miłości" to jednej z największych hitów Telewizji Polskiej. Każda edycja to zbiór wyjątkowych osobowości! W programie rodzą się nie tylko romanse, ale także przyjaźnie - i to między uczestnikami różnych edycji! Monika ze Szczecina i Andrzej Sikorski to jedna z par, względem której internauci są przekonani, że łączy ich coś więcej. Seniorzy wybrali się na wakacje "na bali". Towarzyszyli im seniorzy z poprzednich edycji: Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Krystyna Wolfart, Janina Szulc i Andrzej Kuna!

04.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Andrzej Sikorski, Władysław Balicki i inni. Ci kuracjusze są przykładnymi ojcami. Kto jeszcze należy do tego grona?

Wśród kuracjuszy występujących w "Sanatorium miłości", jest całkiem sporo grono ojców. Przystępując do programu, z pewnością liczyli na to, że uda im się znaleźć wybrankę, która zaakceptuje zarówno ich, jak i ich dzieci z poprzednich małżeństw. Którzy z kuracjuszy mieli okazję poznać uroki ojcowskiego życia?

23.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska opowiada o swojej relacji z Andrzejem. Wszyscy byli w szoku, gdy Piotr oświadczył się Annie? [WYWIAD]

Monika Zajączkowska to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Pełna klasy seniorka szybko zdobyła sympatię widzów, którzy docenili ją za autentyczność i bycie sobą. Monika ze Szczecina w programie zainteresowana była Andrzejem Sikorskim, jednak nie zakończyli show w charakterze pary. Jak teraz rozwija się ich relacja? O tym, a także o wielu innych tajemnicach "Sanatorium miłości" opowiedziała nam w wywiadzie!

22.06.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×