andrzej sołtysik

"Pani Basia". Elżbieta Jarosik zagrała główną rolę w filmie Pawła Deląga. Wraz z córką Anną Jarosik skradły całą uwagę na premierze!

W warszawskim kinie Kinogram w Fabryce Norblina odbyła się premiera krótkometrażowego filmu w reżyserii Pawła Deląga "Pani Basia". W tytułową rolę wcieliła się Elżbieta Jarosik, znana m.in. z filmu "Lokatorka". W filmie zagrali także m.in. Anna Jarosik, Marcin Sianko, Bartosz Węglarczyk i Tadeusz Huk. Jednak to Elżbieta Jarosik i Anna Jarosik skradły całe show!

11.05.2022Pani Basia

"Milionerzy". Mikołajkowe wydanie specjalne już dzisiaj! Zostanie wprowadzone nowe koło ratunkowe!

Już dziś, 3 grudnia o godz. 20:55, będzie można obejrzeć świąteczny odcinek Milionerów. Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą dwie wspaniałe pary prowadzących Dzień Dobry TVN – Paulina Krupińska z Damianem Michałowskim i Anna Kalczyńska z Andrzejem Sołtysikiem. Uczestnicy będą walczyć o najwyższą wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam”!

03.12.2020Milionerzy

"Dzień Dobry TVN". Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik obrazili koreańskiego wokalistę, Jungkooka? TVN przeprasza za zachowanie prowadzących!

Koreańczyk Jungkook został uznany najpiękniejszą męską twarzą świata. Temat został poruszony w "Dzień Dobry TVN", a w sieci zawrzało. Internauci nie mają wątpliwości - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik obrazili koreańskiego wokalistę, Jungkooka. W związku z zamieszaniem, stacja TVN postanowiła wystosować oświadczenie i przeprosić za zachowanie prowadzących.

29.01.2020Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×