Andrzej Wrona, Karol Kłos i Jakub Bednaruk pomagają chorym dzieciom [WIDEO+ZDJĘCIA]

Trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej Jakub Bednaruk zgolił włosy, aby pomóc Fundacji Herosi. W akcji "Zetnij włosy Bednarukowi" wzięli również udział siatkarze - Andrzej Wrona i Karol Kłos.

Multimedia

Jakub Bednaruk - tener Onico AZS Politechniki Warszawskiej pozwolił ogolić się na łyso w ramach akcji Fundacji Herosi, "Zetnij włosy Bednarukowi". Zebrane pieniądze pomogą dzieciom chorym na nowotwór.

CZYTAJ TAKŻE:

ANDRZEJ WRONA ZOSTANIE AKTOREM? [WIDEO+ZDJĘCIA]
ANDRZEJ WRONA O SWOIM UDZIALE W 6. EDYCJI "DANCING WITH THE STARS" [KOMENTARZ]

- Miałem zamiar obcięcia włosów, bo już mnie denerwowały. Zacząłem rozumieć kobiety, które mają włosy do pasa, ile pracy muszą włożyć, żeby jakoś one wyglądały. Zbiegło się to z tym, że Fundacja Herosi robiła zbiórkę włosów na perukę. Zgłosiłem się, dziewczyny wymyśliły, że skoro tniemy, to warto zorganizować zbiórkę pieniędzy. No i poszło. Broda? Zapuszczam do pasa – żartował już "po wszystkim" trener Onico AZS Politechniki Warszawskiej.

Fundację wsparli także siatkarze - Andrzej Wrona i Karol Kłos. - Rozmawialiśmy z Karolem przez telefon, zauważyliśmy akcję, postanowiliśmy, że ją zakończymy. Wyciągnęliśmy nasze zaskórniaki i przyspieszyliśmy golenie trenera. Dobrze się przy tym bawiłem - zaznaczył Wrona. - Akcja trwa, więc dalej można wpłacać, by pomóc dzieciakom - dodał siatkarza. Szczegóły akcji dostępne są na stronie pomagam.pl/wlosybednaruka

Zobacz wideo z wydarzenia!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×