aneta kręglicka

"Miss World". Aneta Kręglicka na wakacjach z Maciej Zieniem. Modelka zapozowała w zmysłowej sukience jego projektu. Jak wyglądała?

Aneta Kręglicka od kilku dni za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swoje wakacje na greckiej wyspie Mykonos. Okazuje się, że była Miss World wypoczywała w towarzystwie m.in. Macieja Zienia. Słynny projektant postanowił namówić ją na sesje zdjęciową w jednej z sukienek z jego kolekcji. Jak w niej wyglądała Aneta Kręglicka?

28.07.2022Miss World

Miss World. Aneta Kręglicka w 1989 roku zdobyła tytuł Miss Świata. Do dzisiaj zachwyca urodą! Zobaczcie, jak zmieniała się piękna modelka!

Miss World to jeden z najbardziej prestiżowych, uznanych i najbardziej znanych konkursów piękności na świecie. Niestety, Polki nie miały w nim do tej pory wiele szczęścia. Przez wiele lat jedyną Polką, która mogła pochwalić się tytułem Miss World była Aneta Kręglicka. Teraz do tego grona dołączyła Karolina Bielawska, a my mamy nadzieję, że to początek dobrej passy Polek w konkursach piękności. Tymczasem sprawdźmy, jak zmieniała się Aneta Kręglicka, bo piękna modelka do dzisiaj zachwyca urodą.

17.03.2022Miss World

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×