Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Aneta Zając, gwiazda Polsatowskiej "Pierwszej miłości", prawdopodobnie pojawi się w tanecznym show swojej macierzystej stacji.

Multimedia

Aneta Zając, która gra Marysię w "Pierwszej miłości", być może już niedługo ujawni swoje taneczne zdolności. Jak donosi Afterparty.pl, aktorka zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"! CZYTAJ TAKŻE: "TANIEC Z GWIAZDAMI" BĘDZIE EMITOWANY W PIĄTKI O 20 NA POLSACIE! BEATA TYSZKIEWICZ ZASIĄDZIE W JURY "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W POLSACIE!

- Aneta długo rozważała zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami". Nie była jednak pewna czy uda się jej pogodzić wszystkie obowiązki z napiętym grafikiem treningów, szczególnie że teraz w jej życiu prywatnym trwa przeprowadzka z Wrocławia do Warszawy. W końcu jednak zgodziła się, uznając, że może to być dobra okazja, aby spróbować czegoś innego, poza aktorstwem - zdradziła w rozmowie z Afterparty.pl osoba z Polsatu.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! ZATAŃCZY Z RAFAŁEM MASERAKIEM?! MARTA GRYCAN NIE WEŹMIE UDZIAŁU W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Wszystkie nowe odcinki Taniec z gwiazdami są dostępne w HD http://hdplayer.pl/p/52d30ca7390bf38470171d23458daad688c56c3f==/redirect=film/Taniec-z-Gwiazdami

    22.01.2014 15:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×