Aneta Zając zatańczy ze Stefano Terrazzino?!

Aneta Zając pojawi się w Polsatowskim "Tańcu z gwiazdami"! Zdradzamy, z kim najprawdopodobniej zatańczy!

Multimedia

Aneta Zając, gwiazda Polsatowskiej "Pierwszej miłości", pojawi się w tanecznym show swojej macierzystej stacji. Jej partnerem będzie najprawdopodobniej Stefano Terrazzino, tancerz, który wystąpił już w sześciu edycjach "Tańca z gwiazdami", w tym dwukrotnie udało mu się wygrać program - z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Czy powtórzy sukces w parze z Anetą Zając?

CZYTAJ TAKŻE: ANETA ZAJĄC WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"?! POLSAT ZMIENIA NAZWĘ SHOW NA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

- Aneta już rozpoczęła treningi do programu, tak samo jak i pozostałe gwiazdy. Pierwsze spotkanie na parkiecie w Egurrola Dance Studio Aneta i Stefano mogą uznać za udane. Świetnie dogadują się, a Aneta bardzo uważnie słucha rad jej mentora. Mówi się, że Aneta jest czarnym koniem tej edycji, niektórzy twierdzą, że doczekamy się sukcesu na skalę Kingi Rusin. Mamy do czynienia z podobną historią w tle. Tyle że Aneta w trosce o dzieci nie chce komentować życia prywatnego - powiedział znajomy Anety w rozmowie z AfterParty.pl.

CZYTAJ TAKŻE: WSZYSCY ZWYCIĘZCY "TAŃCA Z GWIAZDAMI"! [GALERIA] GŁOGOWSKA I IBISZ, CZYLI "TANIEC Z GWIAZDAMI" POWRACA NA WIOSNĘ W POLSACIE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×