aneta zając

„Pierwsza miłość” ma już 18 lat! Niesamowite, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Przy Arturze złapiecie się za głowę!

To już 18 lat od emisji pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie „Pierwszej miłości”. Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

30.11.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Tak Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski, Karol Strasburger i inni świętowali jubileusz serialu! Publikujemy zdjęcia

4 listopada minęło dokładnie 18 lat od premiery telewizyjnej hitowego serialu Polsatu. W związku z tym Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Anna Ilczuk, Michał Koterski, Honorata Witańska, Michał Mikołajczak, Wojciech Błach i Karol Strasburger wzięli udział w jubileuszowej sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak gwiazdy celebrowały ten szczególny jubileusz!

04.11.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Aneta Zając planuje kolejną spektakularną metamorfozę! Odwiedziła już w tym celu chirurga plastycznego. Wiadomo, co chce w sobie zmienić

Aneta Zając to niekwestionowana gwiazda popularnego serialu "Pierwsza miłość". Aktorka od pewnego czasu zaczęła intensywnie dbać o swoją formę, co bardzo korzystnie wpłynęło na jej wygląd. Okazuje się, jednak, że to nie koniec wielkich zmian w wizerunku gwiazdy serialu. Aneta Zając zdecydowała się bowiem na kolejną spektakularną metamorfozę. Odwiedziła już w tym celu nawet chirurga plastycznego. Jakie zmiany tym razem planuje aktorka?

07.06.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×