Angelika Fajcht trenuje... MMA! [WIDEO]

MMA, czyli mieszane sztuki walki stają się coraz popularniejszą dziedziną sportową. Wśród entuzjastów tego sportu jest m. in. Trybson z "Warsaw Shore". Teraz MMA zainteresowała się Angelika Fajcht.

Multimedia

Angelika Fajcht zyskała pewną sławę kilka miesięcy temu, kiedy mocno roznegliżowana pojawiła się podczas występu Patty w "Dzień Dobry TVN". Udawała gitarzystkę, choć widać było, że nawet nie wie, jak trzyma się instrument. Widzowie TVN mogli ją również kojarzyć ze "skandalu" w programie "Top Model", którego była bohaterką, gdy Dawid Woliński sprawdzał naturalność jej piersi. CZYTAJ TAKŻE: ANGELIKA FAJCHT O SWOIM WYSTĘPIE: WYKONAŁAM SWOJE ZADANIE PERFEKCYJNIE ANGELIKA FAJCHT NIE WIDZI SIĘ W MUZYCE. STAWIA NA AKTORSTWO I MODELING

Okazuje się, że do dziś modelka spotyka się z zainteresowaniem, co skłoniło ją do rozpoczęcia treningów MMA!

- Jestem coraz bardziej rozpoznawalną osobą i taki sport daje mi to, że mogę się w razie czego sama obronić - powiedziała Angelika Fajcht w wideo wrzuconym do sieci. Na filmie modelka demonstuje, jak wygląda jej trening. - Na siłownię chodzę 5 razy w tygodniu, walki trenuję 3 razy w tygodniu - zdradziła.

Jak myślicie, zacznie walczyć w profesjonalnych walkach MMA?

CZYTAJ TAKŻE: ANGELIKA FAJCHT NAGO, ALE Z GITARĄ PATTY "KRZYK" W DZIEŃ DOBRY TVN [WIDEO]

FILM https//youtu.be/kN9IIkuMGaA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×