Angelina Jolie i Brad Pitt na premierze filmu „Nad morzem” [WIDEO+ZDJĘCIA]

Angelina Jolie i Brad Pitt pojawili się na premierze swojego filmu "Nad morzem". To ich druga wspólna produkcja. 10 lat temu zagrali razem w „Pan i Pani Smith”. Zobaczcie, jak prezentowali się na czerwonym dywanie.

5 listopada miała miejsce premiera dramatu „Nad morzem”. Na pokazie nie mogło zabraknąć Angeliny Jolie i Brada Pitta. Oboje występują w głównych rolach produkcji. Aktorka odpowiada także za reżyserię i scenariusz obrazu, a wspólnie z mężem są producentami dzieła. Od ich ostatniego wspólnego występu na wielkim ekranie, w „Mr. i Mrs. Smith”, minęło już dziesięć lat.

Film przedstawia historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Angelina Jolie Pitt). Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych.

CZYTAJ TAKŻE: "BY THE SEA". ANGELINA JOLIE I BRAD PITT ZNOWU RAZEM W FILMIE! [WIDEO]

Podczas premiery Bard Pitt wyznał, że odtworzenie głębokiego kryzysu małżeńskiego jedynie wzmocniło małżeństwo Jolie-Pitt. Pitt i Jolie Pitt od lat uchodzą za najgorętszą parę show biznesu. Ich poprzedni film - „Pan i pani Smith" spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i krytyki, zarabiając ponad pół miliarda dolarów. „Nad morzem" zobaczymy w kinach 20 listopada.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×