"Angry Birds Film". Gigantyczny Balon Angry Birds nad Polską

Już 27 maja w kinach w całej Polsce zadebiutuje animowana komedia ANGRY BIRDS FILM, na którą czeka cały świat. Ale zanim zobaczymy, jak ptaki-nieloty radzą sobie z lataniem, w niebo wzbije się GIGANTYCZNY BALON ANGRY BIRDS. Balon zawiśnie nad Warszawą, Wrocławiem, Krakowem, Poznaniem, Gdańskiem oraz Łodzią.

Multimedia

Gigantyczny, specjalnie na tę okazję sprowadzony do Polski ze Stanów Zjednoczonych balon Angry Birds wystawiany był do tej pory w kilkudziesięciu miastach na całym świecie (m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Meksyku, Wietnamie i Belgii). To pierwsza – i jedyna – okazja, by wznieść się ponad miasto w tym olbrzymim balonie i z lotu ptaka podziwiać widoki. Ze Stanów Zjednoczonych sprowadzeni zostaną piloci i profesjonalna obsługa.

Impreza ma charakter rodzinny, otwarty i bezpłatny. Szczęśliwcy, którym uda się wygrać nagrody w towarzyszących spotkaniom konkursach, będą mieli niepowtarzalną szansę wznieść się w balonie i zobaczyć miasto z lotu ptaka.

„ANGRY BIRDS FILM” to filmowa animowana wersja jednej z najpopularniejszych gier w historii, którą fascynuje się ponad 3 miliardy użytkowników na całym świecie (tyle osób ściągnęło grę!). Gra jest zarazem jedną z najczęściej ściąganych w Polsce, gdzie cieszy się niezwykłą popularnością. Film zabierze widzów na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Wyspę zamieszkują również ptasi outsiderzy – temperamentny Czerwony, wybuchowy Bomba i szybki jak wiatr Chuck. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa inwazja tajemniczych zielonych świnek, które ze spokojnych ptaszków uczynią rozsierdzone ANGRY BIRDS.

"Angry Birds Film" w kinach od 27 maja

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×