ania bardowska

"Rolnik szuka żony". Rodzina Bardowskich przeżyła tragedię! Pożar strawił dosłownie wszystko. Zrozpaczona Anna Bardowska zaapelowała o pomoc

Anna Bardowska, znana z 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o tragedii, która spotkała jej rodzinę. Okazuje się, że kilka dni temu wybuchł pożar, który doszczętnie zniszczył dom jej najbliższych. Zrozpaczona rolniczka postanowiła zaapelować do swoich fanów o pomoc.

30.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna Bardowska zdradziła, ile z Grzegorzem wydali na budowę swojego nowego domu. Odniosła się też do powszechnej krytyki jej nowoczesnej posiadłości

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony 2" kontynuują budowę domu swoich marzeń. W ostatnich dniach rolniczka postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedzieć na pytania jej fanów związanych z nową posiadłością. Wiadomo, ile słynne małżeństwo na nią wydało. Kwota robi wrażenie!

16.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała, jak ich synek garnie się do pomocy ojcu na polu. Jego zaangażowanie rozczuliło fanów!

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Połączyła ich szczera miłość - dziś są nie tylko po ślubie. To także rodzice dwójki pociech - Jana i Liwii. Ukochana rolnika chętnie dzieli się wraz z mężem swoim codziennym życiem na gospodarce. Na opublikowanym filmie widać, jak synek pary garnie się do pomocy ojcu przy żniwach. Ten widok rozczulił fanów pary!

25.07.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Roksana zachwyciła urodą na weselnej imprezie! Kandydatka Stanisława spotkała tam... Anię Bardowską z 2. edycji "Rolnika"!

"Rolnik szuka żony" to program, który widzowie Telewizji Polskiej momentalnie pokochali. Nagle okazało się, że cała Polska jest ciekawa, jak randkują rolnicy! Nic więc dziwnego, że do tej pory program doczekał się ośmiu edycji, a w przygotowaniu jest kolejna! A tymczasem wróćmy do ostatniej edycji "Rolnika", bowiem doszło do nieoczekiwane spotkania uczestniczek programu!

31.05.2022Rolnik szuka żony

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×