"Ania". Jarosław Bieniuk opublikował archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską. Wzruszeni fani zasypali go komplementami

Jarosław Bieniuk niechętnie rozmawia z mediami o związku z Anią Przybylską. Zaangażował się jednak w tworzenie filmu poświęconego jego ukochanej, która zmarła w 2014 r. Zdjęcie, które pojawiło się na jego profilu opatrzone krótkim opisem wzruszyło fanów sportowca i aktorki.

Multimedia

Jarosław Bieniuk opublikował archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska poznali się i zakochali, a owocem ich relacji jest córka Oliwia (ur. 18 października 2002) oraz dwóch synów: Szymon (ur. 13 stycznia 2006) i Jan (ur. 21 marca 2011). Kojarzona z rolą Marylki z serialu "Złotopolscy" i rolą dr Kariny z sitcomu "Daleko od noszy" gwiazda odeszła 5 października 2014 r. po przegranej walce z rakiem trzustką.

Pokazano plakat filmu o Annie Przybylskiej. Trudno nie rozczulić się na widok tego zdjęcia!Zobacz więcej

Jarosław Bieniuk niechętnie rozmawia na temat zmarłej ukochanej. Sportowiec wraz z najbliższymi uwielbianej przez widzów aktorki zaangażował się w tworzenie filmu o Annie Przybylskiej. Media społecznościowe Bieniuka dowodzą, że wciąż tęskni za ukochaną. Opublikował czarno-białe zdjęcie z dawnych lat z Anną. Widać po fotografii, że oboje czuli się ze sobą niezwykle dobrze.

Uroczysta premiera filmu zaplanowana jest na 5 października 2022 roku, w 8. rocznicę śmierci popularnej aktorki, a jego twórcami są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski, autorzy głośnych dokumentów pt. "Krzysztof Krawczyk – całe moje życie" oraz "Maryla. Tak kochałam". Producentem filmu jest Paweł Gajewski.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×