"Ania, nie Anna". Jak zmieniła się Amybeth McNulty? Nie przypomina już rudowłosej sierotki z "Anne with an E"!

"Ania, nie Anna" to jedna z najlepiej ocenianych przez widzów produkcji dostępnych na Netfliksie. Twarzą serialu jet tytułowa Ania, w którą wciela się Amybeth McNulty. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak od premiery pierwszego odcinka zmieniała się aktorka!

Multimedia

"Ania, nie Anna" - o serialu

Serial "Ania, nie Anna" opowiada o przygodach dzielnej osieroconej dziewczynki o bogatej wyobraźni, która trafia pod opiekę pewnej starej panny i jej małomównego brata. Scenariusz powstał na podstawie powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”.

Serial powróci już tego lata! Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

W rolach głównych występują Amybeth McNulty, Geraldine James oraz R.H. Thomson. Twórczynią serialu jest Moira Walley-Beckett.

Amybeth McNulty

Twarzą serialu jest odtwórczyni głównej roli, Amybeth McNulty. Aktorka ma irlandzko-kanadyjskie korzenie, urodziła się 7 listopada 2001 roku. Wcielając się w Anię Shirley w serialu farbowała włosy na rudo, ponieważ jej naturalny kolor to blond. Aby otrzymać rolę, musiała pokonać na castingu 1889 innych dziewcząt. W galerii poniżej zobaczycie, jak Amybeth McNulty zmieniła się od czasu premiery pierwszego odcinka serialu "Ania, nie Anna"!

Serial "Ania, nie Anna" jest dostępny na Nefliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×