"Ania, nie Anna" sezon 3. Premiera na Natflixie dopiero w 2020 roku! Kiedy dokładnie?

"Ania, nie Anna" - sezon 3. ma swoją premierę we wrześniu 2019 na kanale CBC. Niestety, wiadomo już na pewno, że nowe odcinki na Natflixie pojawią się dopiero w 2020 roku! Kiedy dokładnie?

Multimedia

"Ania, nie Anna" sezon 3., Netflix - kiedy premiera?

Już 23 września 2019 widzowie w Kanadzie będą mogli oglądać 3. sezon serialu "Ania, nie Anna" (org. "Ann with an E") na antenie CBC. Okazuje się jednak, że Netflix udostępni nowe odcinki dużo później, bo dopiero w 2020 roku. Kolejne przygody Ani Shirle użytkownicy platformy obejrzą 3 stycznia.

Premiera 3. sezonu najpierw w telewizji! Kiedy nowe odcinki na Netfliksie?Zobacz więcej

Trzeci sezon "Ani, nie Anny" będzie poruszał m.in. kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to oczywiście z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach nastoletniej bohaterki. W sumie zobaczymy 10 nowych, godzinnych odcinków.

Za produkcję kolejnego sezonu serialu "Ania, nie Anna" odpowiadają: showrunnerka - trzykrotna laureatka nagrody Emmy® - Moira Walley-Becket i producentka wykonawcza Miranda de Pencier. Zdjęcia do niego powstawały w Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda.

"Ania, nie Anna". Zupełnie inna bajka [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ania, nie Anna" sezon 3. - zwiastun

"Ania, nie Anna" - o czym jest?

"Ania, nie Anna" to oparta na powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery historia o dojrzewaniu młodej outsiderki walczącej z przeciwnościami losu. Ania jest zdeterminowana, aby mimo piętrzących się trudności zdobyć miłość i odnaleźć swoje miejsce w świecie. Główną bohaterką serialu, którego akcja toczy się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda, jest Ania Shirley (Amybeth McNulty), która po traumatycznym dzieciństwie spędzonym w sierocińcach i u obcych ludzi, trafia przez pomyłkę do domu pewnego starzejącego się rodzeństwa. Z biegiem czasu 13-letnia Ania, obdarzona nieprzeciętną inteligencją i niezwykle bujną wyobraźnią, całkowicie odmieni życie Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson) oraz całego miasteczka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×