"Ania, nie Anna". Zwiastun 3. sezonu przygód Ani Shirley! Co czeka młodą outsiderkę w nowych odcinkach?

Stacja CBS zaprezentowała zwiastun 3. sezonu serialu "Ania, nie Anna", którego premiera odbędzie się już 22 września. Nowe odcinki przygód rudowłosej Ani Shirley na Netflix zobaczymy jednak z opóźnieniem. Dlaczego?

Multimedia

"Ania, nie Anna" (org. "Ann with an E") powraca we wrześniu z 3. sezonem. Przygody młodej outsiderki zobaczą jednak jako pierwsi widzowie kanadyjskiej telewizji CBS. Netflix premierze 3. sezonu "Ani, nie Anny" jeszcze nie poinformował. Spekuluje się, że serial "Ania, nie Anna" na czerwonej platformie pojawi się po emisji wszystkich odcinków w Kanadzie, czyli późną jesienią.

"Ania, nie Anna". Zupełnie inna bajka [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Trzeci sezon "Ani, nie Anny", czyli adaptacji ponadczasowej powieści Lucy Maud Montgomery poruszy m.in. kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to oczywiście z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 16-letniej bohaterki. W trzecim sezonie możemy się spodziewać pewnych twórczych zmian, które będą odbiegać od książkowego pierwowzoru.

Za produkcję kolejnego sezonu serialu "Ania, nie Anna" odpowiadają: showrunnerka - trzykrotna laureatka nagrody Emmy® - Moira Walley-Becket i producentka wykonawcza Miranda de Pencier. Trzeci sezon trwa aż 10 godzin. Zdjęcia do niego powstawały w Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda.

"Ania, nie Anna" - zwiastun 3. sezonu:

"Ania, nie Anna" - o czym jest?

"Ania, nie Anna" to oparta na powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery historia o dojrzewaniu młodej outsiderki walczącej z przeciwnościami losu. Ania jest zdeterminowana, aby mimo piętrzących się trudności zdobyć miłość i odnaleźć swoje miejsce w świecie. Główną bohaterką serialu, którego akcja toczy się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda, jest Ania Shirley (Amybeth McNulty), która po traumatycznym dzieciństwie spędzonym w sierocińcach i u obcych ludzi, trafia przez pomyłkę do domu pewnego starzejącego się rodzeństwa. Z biegiem czasu 13-letnia Ania, obdarzona nieprzeciętną inteligencją i niezwykle bujną wyobraźnią, całkowicie odmieni życie Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson) oraz całego miasteczka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×