ania rusowicz

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski odświeżają hit Edyty Geppert! Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Słowa piosenki „Szukaj mnie”, którą zaśpiewała Edyta Geppert, nucimy od czasu premiery pierwszej części „Kogla Mogla” trzydzieści lat temu. Teraz utwór wraca w nowej wersji, w wykonaniu wspaniałego duetu: Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. Teledysk już w sieci, a „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w kinach od 25 stycznia.

07.01.2019Kogel-mogel 3

Bestsellery Empiku 2016. Organek, Jimek, Rusowicz, Dąbrowska i O.S.T.R. na scenie! Transmisja w TVN!

Wiemy, jakie gwiazdy pojawią się na gali rozstrzygnięcia największego plebiscytu kulturalnego w Polsce. Bestsellery Empiku to nie tylko hity literackie, muzyczne czy filmowe, lecz także duże wydarzenie medialne. Tegoroczna edycja będzie transmitowana na żywo w TVN 7 lutego o godzinie 20:15. Wystąpią: Organek, Jimek, Ania Rusowicz, Ania Dąbrowska i O.S.T.R.

25.01.2017Bestsellery Empiku 2016

"Aplauz, aplauz!", odcinek 1. już w niedzielę, 6 września w TVN! [WIDEO]

Śpiewasz wraz z rodziną przy dźwiękach gitary na wakacjach? Jesteście mistrzami wspólnego kolędowania? Czas wyjść z domowego zacisza i stanąć w blasku świateł! Po raz pierwszy na scenie staną juniorzy rodu wraz ze swoją mamą, tatą, babcią lub dziadkiem i wyśpiewają sobie sławę! O przejściu do kolejnych etapów zadecyduje… aplauz widowni zgromadzonej w studiu oraz głosy ławy jurorskiej. A zasiądzie w niej dwójka profesjonalnych muzyków - Anna Rusowicz i Piotr Rubik oraz najbardziej empatyczna psycholog - Małgorzata Ohme! Nowy program „Aplauz, Aplauz!” poprowadzi energetyczna Agnieszka Szulim!

06.09.2015Aplauz aplauz!

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×