Anime na Netflix. Jakie japońskie kreskówki możemy zobaczyć na Netflixie?

Ciągle poszukujemy nowych form rozrywki. Nie tak powszechną, ale ciągle powiększającą się biblioteką jest anime dostępne na Netflix. Popularna platforma streamingowa poszerza swoje zaplecze o kolejne tytuły. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie najlepsze anime możemy zobaczyć na Netflixie.

Multimedia

Anime

Powszechnie określane jako animowane prace z Japonii, anime jest medium bogatym w różnorodność. Istnieją serie przygodowe o szybkim tempie, w których na końcu każdego odcinka pojawiają się "klify", a na końcu każdego odcinka pokazywane są fragmenty życia, które intensywnie szarpią za serce. Każdy odcinek trwa zwykle 20 minut, krócej niż typowy program telewizyjny, ale jest ciasno upakowany, aby uzyskać maksymalny wpływ emocjonalny.

Chociaż niektóre anime kojarzą się z programami, które oglądaliśmy za młodu to istnieje wiele seriali z mrocznymi i poważnymi tematami skierowanymi do dorosłych widzów. W rzeczywistości wiele pozycji z tej listy prawdopodobnie nie jest odpowiednich dla dzieci. Od psychologicznych thrillerów po dramaty o dojrzewaniu, klasyki w stylu retro po wyróżnione produkcje. Podsumowaliśmy najlepsze programy anime dostępne w Netflix!

Nowy serial anime już wkrótce na Netfliksie! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Anime dostępne na Netflix

  • "Erased" - Satoru Fujinuma nigdy do końca nie rozumiał, dlaczego posiada zdolność „Odrodzenia”, która odsyła go w czasie na kilka sekund przed nadejściem katastrofy. Jego zmieszanie i cierpienie rośnie tylko wtedy, gdy po znalezieniu martwej matki w swoim mieszkaniu zostaje przeniesiony 18 lat w przeszłość. Jest rok 1988 i Satoru wraca do szkoły podstawowej. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że przypadek porwania z tego roku, który doprowadził do śmierci jego koleżanki z klasy, może być powiązany z zabójstwem jego matki i próbami zapobieżenia tym dwóm zdarzeniom.
  • "Death Note" - Light Yagami chce być bogiem. Po natknięciu się na „Death Note” - notatnik, który prawdziwy bóg śmierci upuścił w ludzkim świecie licealista dowiaduje się, że każdy, którego imię jest zapisane na jego kartach, umiera. Od razu zaczyna zapisywać nazwiska przestępców, aby stworzyć utopię bez zła. i wiele innych!

Zobaczcie w galerii co jeszcze możecie obejrzeć na Netflix z kategorii anime:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×