"Aniołki Charliego". Ella Balinska w nowej wersji amerykańskiego hitu! Kim jest piękna aktorka o polskich korzeniach?

Ella Balinska gra jedną z głównych bohaterek w nowej wersji "Aniołków Charliego". Aktorka ma polskie korzenie! Kim jest piękna 23-latka?

Multimedia

"Aniołki Charliego" - kim jest Ella Balinska

Pod koniec października do kin weszła nowa wersja "Aniołków Charliego". W trzy główne bohaterki wcielają się Kirsten Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska i właśnie ta ostatnia wzbudza najwięcej emocji w naszym kraju. Okazuje się bowiem, że aktorka ma polskie korzenie!

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey zapowiadają nową wersję kinowego przeboju!Zobacz więcej

Ella Balinska urodziła się 4 października 1996 roku w Londynie. Jej ojcem jest przedsiębiorca, hrabia Kazimierz Baliński-Jundziłła herbu Jastrzębiec, który w brytyjskim środowisku muzycznym znany jest także jako Cound Kaz. Matką pięknej 23-latki jest pochodząca z Jamajki modelka Lorraine Pascale.

Ella ukończyła Guildford School of Acting i Arts Educational Schools. Wcześniej odnosiła sukcesy w zawodach sportowych, jednak ostatecznie postawiła na aktorstwo. Mimo że rola w "Aniołkach Charliego" jest pierwszą w wysokobudżetowej produkcji, to można było ją już wcześniej zobaczyć w kilku filmach i serialach, w tym w "Na sygnale" TVP. Poza tym Balinska zagrała w "Morderstwach w Midsomer", "A Modern Tale", "Junction 9" czy "Thanatos".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka (gość)

    Jej matka to Polka która zjeb.ła się z jamajskim czarnuchem. Amen.

    22.11.2019 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×