"Aniołki Charliego". Najseksowniejsze agentki lat 70. Jak wyglądają po latach? [GALERIA]

Niemal każdy widz kojarzy piękne "Aniołki Charliego" - bohaterki kultowego serialu lat 70. Zobaczcie, jak aktorki tego wyśmienitego serialu wyglądają po latach.

Multimedia

"Aniołki Charliego" - o serialu

"Aniołki Charliego" to kultowy amerykański serial lat 70. Produkcja biła rekordy popularności, a jednym z pomysłodawców był Aaron Spelling.

W latach 1976-1981 nakręcono w sumie 115 odcinków, które złożyły się na pięć sezonów.

Fabuła była prosta, ale jednocześnie odważna jak na tamte lata: trzy atrakcyjne kobiety walczyły z przestępcami. Serial nie tylko propagował obraz kobiety silnej, inteligentnej i potrafiącej obsługiwać broń, ale także kreował modę. Charakterystyczne fryzury i stroje sprawiły, że Aniołki stały się ikonami mody lat 70.

"Aniołki Charliego" - bohaterki

Pewnego razu były sobie trzy wspaniale kobiety, absolwentki Akademii Policyjnej w Los Angeles: Sabrina Duncan – inteligentna i najmądrzejsza, pragmatyczna, spokojna i wrażliwa, świetnie analizująca i bez trudu rozwiązująca najtrudniejsze zagadki kryminalne; Jill Munroe – pełna temperamentu, o awanturniczym usposobieniu, olśniewającym uśmiechu i długich blond włosach, rozbija się samochodami wyścigowymi; Kelly Garrett – pełna wdzięku i gracji, uroda jednak idzie w parze ze sprytem oraz łagodnym usposobieniem. To właśnie tytułowe bohaterki serialu.

"Aniołki Charliego" - czołówka

Czołówka z serialu jest jedną z najbardziej znanych. Za jej powstanie odpowiadał Allyn Ferguson, który za swoją twórczość był sześciokrotnie nominowany do nagrody Emmy.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak zmieniły się bohaterki "Aniołków Charliego".

Komentarze

Skomentuj
  • porażony poziomem tego serwisu (gość)

    Drogi "Aniołkó" z tzw. "redakcji", życzę ci, aby tzw. "redakcja" dorobiła się licencji na program Word, bądź jakiś inny z autokorektą.

    02.05.2016 20:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×