Anita Lipnicka: Nie można mnie przekupić kasą

Anita Lipnicka bardzo dokładnie wybiera przedsięwzięcia, w których bierze udział. Dlatego piosenkarka nie zdecydowała się m.in. na uczestnictwo w żadnym talent show.

Multimedia

Anita Lipnicka bardzo rzadko pokazuje się na imprezach i konsekwentnie odrzuca propozycje udziału w różnych przedsięwzięciach, z którymi się nie identyfikuje. Dlatego wiadomość, że Lipnicka i jej partner John Porter wzięli udział w reklamie kawy Jacobs Krönung zaskoczył wiele osób. W wywiadzie dla Onet.pl piosenkarka wyjaśniła powody takiej decyzji.

CZYTAJ TAKŻE: ANITA LIPNICKA NIE CHCIAŁA BYĆ W TALENT SHOW LIPNICKA I PORTER TEŻ CHAŁTURZĄ... - To była sytuacja, na którą zgodziliśmy się tylko dlatego, że się z tym produktem identyfikujemy. Nie czuliśmy obciachu czy dysonansu. Wcześniej odrzucałam propozycje udziału w innych reklamach, z którymi zupełnie się nie identyfikowałam - wyjśniła Lipnicka.

Była wokalistka zespołu Varius Manx zdradziła również powody, dla których do tej pory nie oglądaliśmy jej w jury żadnego talent show.

- Tymi samymi kryteriami kieruję się w doborze sytuacji zawodowych. Miałam na przykład oferty uczestniczenia w jury większości możliwych talent shows. I zawsze dziękowałam. Nie z powodu za małych pieniędzy. Argument finansowy jest dla mnie niewystarczający. Jeśli coś mi się nie podoba, nie można mnie przekupić kasą - zapewniła Lipnicka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×