anita szydłowska

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska pokazała archiwalne zdjęcie swojej mamy. Postanowiła je odtworzyć! Wyglądają niczym bliźniaczki!

Anita Szydłowska to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3". To prawdziwa duma stacji TVN i producentów programu, bowiem jej małżeństwo można wręcz uznać za modelowe i będące wzorem dla przyszłych uczestników "ŚOPW". Teraz Anita postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie swojej mamy. Zobaczcie podobieństwo kobiet!

13.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska przeszła metamorfozę. Fani są pod wrażeniem!

Anita Szydłowska jest znana jako jedna z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta znalazła się w gronie szczęśliwców, którym udało się spotkać w programie swoją drugą połówkę. W mediach społecznościowych często pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno pochwaliła się swoją metamorfozą. Jak zmieniła się uczestniczka? Jak komentowali jej nowy wygląd internauci?

21.09.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×