Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz w "Project Runway"!

Anja Rubik jako prowadząca i Joanna Przetakiewicz w jury - to już oficjalna informacja na temat obsady programu "Project Runway".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PRODUCENTKA ZDRADZA SZCZEGÓŁY PROGRAMU "PROJECT RUNWAY" [WIDEO] ANJA RUBIK POPROWADZI "PROJECT RUNWAY" W TVN?

O tym, że Anja Rubik zostanie prowadzącą program "Project Runway" mówiło się od dłuższego czasu, jednak o to stanowisko rywalizowała z nią Magdalena Mielcarz. Jak informował magazyn "Show", a teraz potwierdziły Wirtualnemedia.pl, ostatecznie producenci zdecydowali się zaangażować Anję Rubik.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA PRZYBYLSKA NIE ZASIĄDZIE W JURY "PROJECT RUNWAY" ILONA FELICJAŃSKA BĘDZIE JURORKĄ W TVN "PROJECT RUNWAY"!

Pojawiało się również wiele spekulacji na temat tego, kto zasiądzie w 3-osobowym jury programu. Wiadomo już, że posadę jurorki przyjęła Joanna Przetakiewicz, która od dawna pozytywnie wypowiadała się na temat "Project Runway". - Wreszcie będzie w Polsce program o modzie popularny na całym świecie - powiedziała Przetakiewicz dziennikarzom.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×