Anja Rubik przeszła na wegetarianizm

Anja Rubik wyznała, że niedawno przeszła na wegetarianizm. Dodała również, że nigdy nie stosowała diety.

Multimedia

Anja Rubik - czołowa polska supermodelka - opowiedziała w wywiadzie dla "Glamour" o swoich nawykach żywieniowych.

CZYTAJ TAKŻE: ANJA RUBIK ZWOLNI TEMPO, GDY ZOSTANIE MATKĄ ANJA RUBIK POKOCHAŁA KUNDELKA

- Niedawno przeszłam na wegetarianizm. Nigdy nie jadłam zbyt wiele mięsa, kurczak raz na tydzień. Aż przyszedł dzień, kiedy zamówiłam rybę i nie mogłam jej przełknąć. Mój organizm sam się od tego rodzaju jedzenia odsunął. Potem obejrzałam parę filmów o tym, w jaki sposób hodowane i traktowane bywają, i to też nie pozostało bez wpływu na mój wybór. Poczytałam, jak w dzisiejszych czasach zrównoważyć brak mięsa w diecie, a można to zrobić w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko wiedzieć, jak zastąpić minerały, których nie dostarczamy organizmowi, eliminując coś ze swojego talerza - powiedziała Anja Rubik.

Ponadto, Anja Rubik wypowiedziała się na temat mody na różnego rodzaju diety. Przyznała, że sama nigdy nie stosowała żadnych. Jej zdaniem, najlepszym sposobem na odchudzanie jest racjonalne odżywianie i ćwiczenia.

CZYTAJ TAKŻE: ANJA RUBIK: DZIEWCZYNY Z "TOP MODEL" SĄ MAŁO AMBITNE ANJA RUBIK: SEKS BEZ MIŁOŚCI JEST OK!

- W latach 50. trąbiono o mleku i jego zaletach, a przecież dla dorosłych mleko nie jest zdrowe. Nikogo nie przekonuję do swoich racji, bo wegetarianizm też nie jest dla każdego. I nigdy nie odchudzam się dietą. Wszystkim dziewczynom polecam ćwiczenia, jedzenie dużej ilości owoców i warzyw, w tym soczewicy, quinoa i własnoręcznie przygotowanego humusu. Ludzie wciąż tworzą jakieś diety, taką, śmaką, a to tylko motor do zarabiania pieniędzy. Najważniejszy jest balans i samokontrola - dodała Anja Rubik.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×