Anna Bałon chce być dziennikarką. Karolina Korwin-Piotrowska: Media drżyjcie! [WIDEO]

Anna Bałon po tym, jak zrezygnowała z modelingu, zaczęła szukać nowego pomysłu na życie. Zdecydowała się na dziennikarstwo.

Multimedia

Anna Bałon od dłuższego czasu pojawia się na antenie TVN, gdzie prezentowane są jej postępy w odchudzaniu. Problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów wydają się ostatecznie przekreślać szanse Bałon na powrót do modelingu. Dlatego dziewczyna szuka innego pomysłu na życie. Zdecydowała się na dziennikarstwo.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA BAŁON: NIEPOTRZEBNIE POWIEDZIAŁAM, ŻE CHCĘ ZGUBIĆ 18 KILOGRAMÓW ANNA BAŁON CHCIAŁABY WYPRÓBOWAĆ MASZYNY ODCHUDZAJĄCE

- Jak już wszyscy zauważyli, ja tam próbowałam, coś tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad bodajże z Dawidem Kwiatkowskim, który umieściłam na YouTubie, tam jest też duża oglądalność, także mnie to zdziwiło, że dobrze w sumie to poszło... No i pomyślałam, że dlaczego nie? - powiedziała w wywiadzie dla portalu Newseria Lifestyle.

Pomysł Anny Bałon skrytykowała Karolina Korwin-Piotrowska.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA: GWIAZDOM BRAKUJE INTELIGENCJI KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O SPORZE DODY Z SZULIM: LUDZIE, TROCHĘ LUZU!

- Jutuberka Ania Bałon, nieudana modelka po talent show, która najpierw "jarała się tym, jaka jest ładna i taka szczupła", a potem utyła, by następnie publicznie się odchudzać, jednak bez powalającego efektu znowu zaskakuje. Postanowiła iść na studia dziennikarskie. Zrobiła kiedyś wywiad na YouTube i jak mówi, "dobrze w sumie poszło", więc idzie za ciosem. Autorka takich bon motów, jak: "Ja mogę zapozować bardzo ładnie, bardzo się spodoba", długo nie da nam o sobie zapomnieć. Media drżyjcie! Ona nadchodzi... - napisała dziennikarka we "Wprost".

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×