Anna Bałon chciałaby wypróbować maszyny odchudzające

Anna Bałon, której walkę z nadwagą można oglądać na antenie TVN, nie ma nic przeciwko maszynom wspomagającym odchudzanie.

Multimedia

Anna Bałon, która od miesiąca stara się schudnąć, do tej pory zgubiła bardzo niewiele zbędnych kilogramów. Początkowo planowała, że w ciągu trzech miesięcy pozbędzie się nawet 18 kilogramów. Okazuje się, że pomimo stosowanie rygorystycznej diety i uprawiania sportu Bałon nie chudnie dostatecznie szybko. [sc] CZYTAJ TAKŻE: ODCHUDZANIE ANI BAŁON. ILE JUŻ SCHUDŁA? [WIDEO] JAKIE ĆWICZENIA WYKONYWAŁA ANNA BAŁON NA PIERWSZYM TRENINGU? [WIDEO][/sc]

Była modelka jest zdeterminowana, by odzyskać dawną figurę. Anna Bałon, zapytana przez serwis newserialifestyle.pl o stosunek do chirurgii plastycznej wyznała, że jeśli chodzi o sprawy odchudzania, to mogłaby się poddać pewnym zabiegom.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: ANNA BAŁON: NIEPOTRZEBNIE POWIEDZIAŁAM, ŻE CHCĘ ZGUBIĆ 18 KILOGRAMÓW JAK ODCHUDZA SIĘ ANNA BAŁON? [WIDEO][/sc] - Jeżeli komuś ma to dać szczęście, jeśli ktoś ma na to pieniądze to dlaczego nie. Jeśli czyjeś życie ma się zmienić dzięki temu, że coś zmieni metodami takimi niekonwencjonalnymi, to proszę bardzo. Ja się nie sprzeciwiam. Ja nie mam potrzeby zmieniać nic plastycznie, ale spróbowałabym takich maszyn odchudzających. Chciałabym zobaczyć jaki to daje efekt. Jeżeli chodzi o odchudzanie, to mogłabym spróbować - zdradziła Anna Bałon.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×