Anna Bałon o Marceli Leszczak: Jest bardzo mądra, na pewno wiele osiągnie [WIDEO]

Anna Bałon przyjaźni się z Marcelą Leszczak. Byłe uczestniczki programu „Top Model” poznały się przez wspólnych znajomych. Bałon podkreśla, że to prawdziwa przyjaźń, a Marcela Leszczak wiele razy pomogła jej w podjęciu życiowych decyzji.

Multimedia

Już dłuższy czas utrzymujemy taką bliską znajomość i trzymamy się razem. [i]Chodzimy ćwiczyć na siłownię, mamy bardzo dużo wspólnych tematów. Zawsze mogę na niej polegać i na nią liczyć. Jest bardzo ciepła. Kiedy miałam kilka razy załamkę w życiu, to się do niej zwracałam i ona mnie wysłuchiwała, zawsze mi dobrze doradzała[/i] – mówi w rozmowie z Newserią Lifestyle Anna Bałon.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA BAŁON O SWOICH STUDIACH: JESTEM NA DOBREJ UCZELNI, ALE NIE JEST HARDCOROWO [WIDEO] ANNA BAŁON NAWRÓCIŁA SIĘ PO UCZESTNICTWIE W MSZY UZDROWIENIOWO-EGZORCYSTYCZNEJ

Modelka zaznacza, że przyjaźń z Marcelą Leszczak nie jest na pokaz, jak być może będą jej niektórzy zarzucać.

Pewnie wiele osób teraz powie o nas, że w ten sposób chcemy się promować. To nie tak. [i]Tak się akurat złożyło, że się zaprzyjaźniłyśmy i co na to poradzić. Marcela jest bardzo mądra i ona na pewno wiele osiągnie w życiu. Naprawdę, polecam mieć takich przyjaciół [/i]– opowiada Anna Bałon.

Bałon była finalistką drugiej edycji „Top Model”, a Marcela Leszczak trzeciej edycji. Po zakończeniu programu dziewczyny rozpoczęły karierę w show-biznesie. Anna Bałon została bohaterką cyklu reportaży o odchudzaniu w programie „Dzień Dobry TVN”. Obecnie organizuje szkolenia dla przyszłych modelek oraz warsztaty dla pań, które chcą zmienić wygląd, sposób ubierania się i malowania. W tym roku rozpoczęła także studia dziennikarskie w Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Już próbuje sił w tym zawodzie. Nagrywa wywiady z gwiazdami i będzie je publikować m.in. na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: MARCIN TYSZKA KRYTYKUJE MARCELĘ LESZCZAK MARCELA LESZCZAK UCZY SIĘ AKTORSTWA!

Marcela Leszczak występuje w drugim sezonie filmu „Miłość na bogato”, emitowanym w stacji Viva Polska. Uczęszcza na kurs aktorstwa. Na początku roku razem z raperem Lui nagrała także piosenkę „Zostań”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×