Anna Bałon organizuje warsztaty metamorfozy

Anna Bałon, finalistka 2. edycji programu "Top Model", która po zakończeniu programu przytyła, a przez kolejne miesiące odchudzała się pod okiem kamer TVN, teraz pomaga innym kobietom dokonać metamorfozy.

Multimedia

Finalistka programu "Top model" Anna Bałon bardzo mocno przytyła w ciągu kilku miesięcy po zakończeniu show. Kontuzja torebki stawowej uniemożliwiła jej ćwiczenia fizyczne i wykluczyła z modelingu na dłuższy czas. W końcu Bałon zdecydowała się na radykalne odchudzanie pod okiem kamer TVN. Po wielu miesiącach wyrzeczeń udało się jej powrócić do szczupłej sylwetki. Teraz była modelka chce pomagać innym kobietom odzyskać atrakcyjny wygląd. CZYTAJ TAKŻE: ILE SCHUDŁA ANNA BAŁON? [ZDJĘCIA] ODCHUDZANIE ANI BAŁON. ILE JUŻ SCHUDŁA? [WIDEO]

- Zgłaszały się do mnie kobiety, które mają troszkę więcej lat i niestety nie kwalifikują się już do bycia modelką, ale chciały bardzo coś w sobie zmienić, tzn. inaczej się ubierać, zrobić sobie fajną sesję. Wpadł mi do głowy pomysł, że można zrobić kurs "Metamorfozy" - wyznała w wywiadzie dla agencji LifeStyle Newseria.

Anna Bałon wyjaśniła, co można osiągnać, zapisując się na organizowane przez nią warsztaty. - Będzie można skorzystać z metamorfozy fryzjerskiej, makijażowej. Są warsztaty ze stylistą, podczas których dziewczyny same dobierają sobie stroje. Później styliści je oceniają i mówią, co jest nie tak, na co powinny zwrócić uwagę i jakie fasony i kolory są dla nich najlepsze. Jak zachować się na rozmowie o pracę, jak zwiększyć szanse przejścia różnych rozmów czy castingów, jak lepiej sobie radzić w związkach czy relacjach prywatnych z różnymi osobami, jak przekonać kogoś do swojego zdania, jak pokonać stres - wylicza. Zachęciła Was?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×