Anna Bałon wraca do TVN. Z chłopakiem pokażą, jak należy ćwiczyć

Anna Bałon i jej chłopak, który również jest modelem, pokażą, jak spędzają wspólnie długie godziny na siłowni i w klubach fitness, co będzie można oglądać w nowym cyklu programu Dzień Dobry TVN.

Multimedia

Od czasu zakończenia "Top Model" finalistka programu - Anna Bałon - kilkakrotnie próbowała odzyskać formę sprzed programu. Po wielu miesiącach dietetycznych eksperymentów udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. Modelka przyznaje, że największą motywacją do walki z nadwagą jest jej nowa miłość.

CZYTAJ TAKŻE: ILE SCHUDŁA ANNA BAŁON? [ZDJĘCIA] ODCHUDZANIE ANI BAŁON. ILE JUŻ SCHUDŁA? [WIDEO]

Wybranek Anny Bałon, Karol Fijałkowski, również jest modelem. Para spędza wspólnie długie godziny na siłowni i w klubach fitness, co będzie można oglądać w nowym cyklu programu Dzień Dobry TVN.

- Stacja TVN zaprosiła nas na wstępne nagrania do nowego programu, w którym pokażemy, jak wspólnie ćwiczymy. Dla mnie największą motywacją do wysiłku są motyle w brzuchu i obecność Karola - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Bałon.

Po zrzuceniu kilogramów modelka poczuła się na tyle pewnie ze swoim wyglądem, że zdecydowała się na roznegliżowaną sesję zdjęciową z ukochanym, autorstwa Izabeli Dzido.

- Na początku sesja miała być tylko dla nas, taka prywatna. Ale portale plotkarskie naciskały, żebyśmy udostępnili im zdjęcia, bo takie tematy dobrze się sprzedają. Zgodziliśmy się - opowiada finalistka drugiej edycji "Top Model".

CZYTAJ TAKŻE: JAK ODCHUDZA SIĘ ANNA BAŁON? [WIDEO] JAKIE ĆWICZENIA WYKONYWAŁA ANNA BAŁON NA PIERWSZYM TRENINGU? [WIDEO]

Z chwilą emisji odważnych zdjęć oraz nagrania z ćwiczeniami pojawiły się plotki, że związek pary nie jest prawdziwy, a chłopak modelki wykorzystuje jej popularność do tego, by promować własną osobę. Anna Bałon zaprzecza tym informacjom. - To, że ostatnio wzrosło medialne zainteresowanie naszym związkiem to zupełny przypadek lub wynik zabiegów TVN, a nie naszych starań. Jeżeli para naprawdę się kocha, to chce dzielić się swoją miłością z całym światem. Wiadomo, że płyną z tego różne korzyści. My poddajemy się temu, co się dzieje i po prostu się kochamy - mówi modelka.

21-letnia Anna Bałon związana jest z Karolem Fijałkowskim od niedawna. Para poznała się przez wspólnych znajomych na lodowisku i bardzo szybko przypadła sobie do gustu. Jej rok młodszy partner, oprócz modelingu, próbuje swoich sił jako aktor. Zagrał m.in. w jednym z odcinków polsatowskiego serialu "Hotel 52".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×