anna bardowska

"Rolnik szuka żony 2". Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Pokazujemy, jak wygląda posiadłość rolników, z której niebawem się wyprowadzą

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP, para zakochała się w sobie i dziś wraz ze swoimi dziećmi tworzą zgodną i szczęśliwą rodzinę. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się małżeństwo rolników. Wnętrza ich posiadłości zdecydowanie robią wrażenie!

11.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" prywatnie. Kamila na plaży, Elżbieta z najstarszą córką, całuśna Małgosia w objęciach męża. Tego nie zobaczysz w TV!

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" korzystają z popularności. Wielu z nich swoim prywatnym życiem dzieli się w sieci. Fani programu TVP bacznie obserwują ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją bohaterowie "Rolnik szuka żony"? Co pokazują w internecie? Zobacz uczestników "Rolnik szuka żony" w prywatnej odsłonie.

26.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazała mamę. Fani przecierają oczy ze zdumienia! "Jak siostry"

Anna Bardowska zyskała sporą popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony", w którym poznała swojego ukochanego, rolnika Grzegorza Bardowskiego. Para z powodzeniem podtrzymuje zdobytą sławę, dzieląc się kulisami swojego życia z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie inaczej było w przypadku wakacyjnego wyjazdu, na który pojechała cała rodzina Bardowskich. Zdjęcie z mamą Ani wywołało furorę!

10.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Roksana zachwyciła urodą na weselnej imprezie! Kandydatka Stanisława spotkała tam... Anię Bardowską z 2. edycji "Rolnika"!

"Rolnik szuka żony" to program, który widzowie Telewizji Polskiej momentalnie pokochali. Nagle okazało się, że cała Polska jest ciekawa, jak randkują rolnicy! Nic więc dziwnego, że do tej pory program doczekał się ośmiu edycji, a w przygotowaniu jest kolejna! A tymczasem wróćmy do ostatniej edycji "Rolnika", bowiem doszło do nieoczekiwane spotkania uczestniczek programu!

31.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy świętują 6. rocznicę ślubu! Para opublikowała przepiękną rodzinną fotografię

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para rolników z miejsca zapałała do siebie ogromnym uczuciem i jakiś czas po zakończeniu programu, zakochani postanowili się pobrać. Teraz świętują swoją 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili opublikować w swoich mediach społecznościowych piękną rodzinną fotografię.

16.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska przeszła ogromną metamorfozę. Skromna przedszkolanka kiedyś, dziś gwiazda Instagrama! Zobacz jak się zmieniła żona rolnika!

Anna Bardowska dzięki programowi "Rolnik szuka żony" znalazła miłość i zyskała całkiem sporą popularność. Od pierwszych chwil oczarowała zarówno widzów programu, jak i swojego męża. Dziś jest gwiazdą Instagrama! Kiedyś wyglądała jednak zupełnie inaczej. Sprawdź w naszej galerii, jak zmieniała się Anna Bardowska!

19.03.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×