Anna Czartoryska nie chce być celebrytką, dlatego nie pokaże dziecka

Aktorka krytycznie patrzy na media i uważa, że flirt z nimi jest mezaliansem. Nie chce również, by publicznie wykorzystywano wizerunek jej dziecka.

Multimedia

Od dłuższego czasu o Annie Czartoryskiej pisze się albo jako o osobie z arystokratycznym rodowodem, albo w kontekście jej małżeństwa i ciąży, dlatego często przypina się jej etykietkę celebrytki, co bardzo jej doskwiera.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA JEST W CIĄŻY! CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA: BĘDĘ NOSIŁA WSZYSTKO, CO JEST OGROMNE [WIDEO]

- Bycie celebrytą jest moim zdaniem obciachem. Świat artystyczny coraz częściej odżegnuje się od celebrytów. Oczywiście, zdarza się, że flirtuje z nimi, gdy celebryci są mu potrzebni do działań promocyjnych, ale na tym kończy się ten mezalians. Bo media zazwyczaj stawiają warunek: chętnie napiszemy o twoim filmie, pod warunkiem, że wystąpisz na okładce z mężem lub teściową - powiedziała Czartoryska "Party".

CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO MICHAŁ NIEMCZYCKI NIE WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT ŻYCIA PRYWATNEGO? ANNA CZARTORYSKA ZACHWALA MAŁŻEŃSTWO Z MICHAŁEM NIEMCZYCKIM

Przy takich poglądach łatwo zrozumieć, dlaczego aktorka nie zamierza pokazywać w mediach swojego dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat.

- Nie chciałabym robić celebryty z kogoś, kogo jeszcze nie ma na tym świecie ani kto nie ma wpływu na swój wizerunek, czy nie może wyrazić własnego zdania na ten temat. Byłoby to strasznie krzywdzące - powiedziała Anna Czartoryska w rozmowie z Onet.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×