Anna Czartoryska-Niemczycka o małżeństwie i pracy

Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się dziecka i stara się przygotować na tę nową sytuację. "Skoro Meryl Streep ma czwórkę dzieci i jakoś daje radę, mam nadzieję, że ja też dam".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA TWARZĄ RADIA CHILLI ZET [WIDEO+ZDJĘCIA] ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA CHCE SIĘ SKUPIĆ NA MUZYCE [WIDEO]

Anna Czartoryska-Niemczycka dość niechętnie mówi o swoim życiu, udzieliła jednak wywiadu "Gali", w którym uchyliła rąbka swoich życiowych tajemnic. Przyznaje, że nie wie, jak potoczy się jej zawodowy los. Chciałaby wrócić do pracy, ale czy tak się stanie, sama jeszcze nie wie.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA: NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ AŻ SKOŃCZĘ 30 LAT [WIDEO] ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA NIE CHCE BYĆ CELEBRYTKĄ, DLATEGO NIE POKAŻE DZIECKA

  • Trudno przewidzieć, jak się zachowamy w sytuacji, w której stajemy po raz pierwszy. Uważam, że należy być elastycznym i na bieżąco dostosowywać się do tego, co niesie los. Jaką będę matką, jak wychowam moje dziecko, czy szybko wrócę do pracy? Zobaczymy. Skoro Meryl Streep ma czwórkę dzieci i jakoś daje radę, mam nadzieję, że ja też dam - przyznała Anna Czartoryska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×