Anna Czartoryska-Niemczycka twarzą radia Chilli Zet [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pomimo ciąży Anna Czartoryska-Niemczycka nie zwalnia tempa. Właśnie wzięła udział w kampanii promującej radio Chilli Zet.

Multimedia

Anna Czarotryska-Niemczycka została twarzą radia Chilli Zet. Gwiazda w lutym wzięła udział w sesji zdjęciowej do kampanii. Efekty można już zobaczyć na billboardach reklamowych. Zdjęcie z sesji będzie również na okładce płyty radia Chilli Zet, która ukaże się już w kwietniu.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA CHCE SIĘ SKUPIĆ NA MUZYCE [WIDEO] ANNA CZARTORYSKA: NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ AŻ SKOŃCZĘ 30 LAT [WIDEO]

"W ostatnich wywiadach aktorka podkreślała, że obecnie chciałaby się skupić na muzyce. Czyżby współpraca z radiem zapowiadała jej nową płytę? Niewykluczone. Biorąc pod uwagę, że na wcześniejszych albumach sygnowanych przez ZET Chilli mogliśmy usłyszeć Magdalenę Mielcarz i Natalię Przybysz, które również użyczyły swojego wizerunku tej stacji, już w kwietniu możemy spodziewać się singla Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej" - czytamy w opisie wideo na profilu radia Chilli Zet.

Zobaczcie, jak powstawały zdjęcia do kampanii:

FILM https//youtu.be/TUqmpNTzqHk

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×